ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

AKTUALNOŚCI


Nowości w GFI Software

Full_banner_Aktualności

Ważne zmiany w pomocy technicznej:

Rozmowy telefoniczne/czat nie będą już dostępne. Wszelkie żądania powinny być zgłaszane poprzez portal GFI.

GFI Support Portal: otwieranie, wyświetlanie, możliwość odpowiadania oraz wyszukiwania teraźniejszych i przeszłych ticketów.

Instrukcja krok po kroku: Jak utworzyć zgłoszenie do pomocy technicznej.

Wsparcie GFI: Odkryj zasoby produktów, popularne artykuły z bazy wiedzy, propozycje oraz inne.

Dokumentacja GFI: Uzyskaj szybki dostęp do instrukcji obsługi wszystkich produktów.


Nowe wersje produktów już dostępne!

GFI MailEssentials – Wersja 21.4

GFI FaxMaker – Wersja 20.0

GFI Archiver – Wersja 14.0


Altaro award

thousands-of-customersRozwiązanie Altaro nagrodzone przez G2 Crowd!


12 kwietnia 2018r. produkt Altaro VM Backup został nagrodzony przez użytkowników G2 Crowd dwiema nagrodami „Użytkownicy nas kochają” („Users Love Us”) i „Lider Wiosny 2018” (Leader: Spring 2018).

Nagrody te są rezultatem bycia wyróżnionym w wielu raportach G2 Crowd, m. in. w indeksie implementacji kopii zapasowych, gdzie użytkownicy oceniali według takich kryteriów jak: łatwość instalacji i konfiguracji, czas implementacji, adaptację przez użytkownika i inne. Uzyskanie tak wysokiej pozycji to skutek otrzymania zweryfikowanych i wyższych ocen niż inne produkty z tej samej kategorii. Produkty, które są brane pod uwagę przez G2 Crowd muszą otrzymać przynajmniej 10 recenzji i 5 odpowiedzi od prawdziwych użytkowników na pytania zawarte w formularzach recenzyjnych.

G2 Crowd jest jedną z największych platform do odkrywania i recenzowania rozwiązań i usług biznesowych. Ponad 395 tysięcy zweryfikowanych recenzji pozwala na świadome decyzje w wyborze i zakupie odpowiedniego oprogramowania.


GFI Unlimited

Aktualności_GFI_Unlimited

 

small_Software


Nasi eksperci w GFI są świadomi, że zapotrzebowania na najnowsze technologie wśród małych i średnich przedsiębiorstw (SMB) ulegają ciągłym zmianom. Skuteczne działanie, pozyskiwanie i utrzymywanie nowych inwestycji staje się coraz bardziej złożone dla Twoich rozwijających się klientów. Aby podołać tym zmianom, niezbędne jest wsparcie ze strony coraz większej ilości oprogramowania biznesowego, które musi być pozyskane pomimo wielu trudności: napiętego budżetu lub skomplikowanych formatów obsługi przez dostawców.

Dlaczego warto wybrać GFI Unlimited?
Wraz z ewolucją rynku oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, coraz ważniejsze jest skupienie się na zachowaniu klientów poprzez zapewnienie większej ilości bardziej opłacalnych usług. GFI Unlimited to innowacyjny program, dzięki któremu przekształcisz swoje relacje z klientami. Program ten oferuje jasno określoną ścieżkę dostępu do oprogramowania oraz umożliwia na tworzenie dłuższych i głębszych relacji z Twoimi klientami. Kolejną zaletą GFI Unlimited jest szybkość jego rozwoju. Wraz z wzrostem naszego portfolio dostępnych produktów – GFI Unlimited również powiększa swoją ofertę. Jest to idealne rozwiązanie dające nowy poziom skalowalności i elastyczności.

Jak działa GFI Unlimited?
Jedna subskrypcja daje dostęp do wszystkich produktów – licencja GFI Unlimited jest aktywowana na zasadach dla jednego użytkownika lub jednego stanowiska. Przykładowo, 20 subskrypcji posłuży 20 użytkownikom, ale dzięki GFI Unlimited będą oni mieli dostęp do każdego rozwiązania.

Jakie rozwiązania zawarte są w GFI Unlimited?
GFI Unlimited zawiera obszerną i ciągle rosnącą ofertę rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci i komunikacji.

Aktualna oferta GFI Unlimited zawiera:

GFI OneGuardscentralizowane zarządzanie siecią IT. Zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym
w zakresie patch management, kontroli portów USB, ochrony antywirusowej i śledzenie zasobów w sieci.
GFI OneConnect
zaawansowana ochrona w prywatnej chmurze przed spamem i malware dla Exchange wraz ze skanerem wirusów i pełnym przywracaniem maili po awarii serwera poczty.
GFI LanGuardzautomatyzowany skaner bezpieczeństwa sieci wewnętrznej, wykrywanie zagrożeń w oprogramowaniu i patch management dla systemów i aplikacji w środowiskach
Windows, Mac OS i Linux.
GFI WebMonitorkontrola nad aktywnością w sieci i ochrona przed zagrożeniami. Rozwiązanie to
umożliwia monitorowanie aktywności Twoich pracowników w sieci, zarządzanie
transferem, blokowaniem skategoryzowanych stron internetowych i blokowanie
pobieranych plików w czasie rzeczywistym.
GFI Archiverarchiwizowanie plików, folderów, wpisów w kalendarzach oraz e-maili
w bezpiecznym, szybkim i chronionym archiwum. Rozwiązanie komunikuje się
z serwerami poczty IMAP-ie oraz pozwala na importy danych z plików pst.
GFI MailEssentialsblokowanie spamu i ochrona Twojej sieci przed zagrożeniami pochodzącymi z e-maili. Liczne silniki filtrujące oraz pięć silników antywirusowych zwiększają poziom ochrony serwera poczty.
GFI FaxMakerserwer faxów, który zastępuje starą technologię urządzeń analogowych i ISDN.
Wysyłaj faxy przy użyciu swojego klienta poczty dzięki technologii „email-to-fax”
wykorzystując numery zapisane w Twojej książce adresowej oraz odbieraj faxy
bezpośrednio na Swojej skrzynce email.
GFI EndPointSecurityochrona sieci przed zagrożeniami ze strony urządzeń przenośnych. Chroń dane
Twojego przedsiębiorstwa przed kradzieżą oraz blokuj dostęp wybranej stacji
roboczej do przenośnych urządzeń magazynujących.
GFI EventsManagerzarządzaj zcentralizowanym dziennikiem zdarzeń, aby wykryć automatycznie wszelkie anomalie w logach serwerów oraz urządzeń sieciowych. Pełny monitoring pozwala na lepszy wgląd w Twoją infrastrukturę IT oraz pomaga przeciwdziałać włamaniom do infrastruktury sieciowej.
Kerio Connectalternatywa dla Microsoft Exchange, Serwer poczty Kerio Connect spełnia potrzeby
małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie serwera e-mail. Takie funkcje jak wsparcie popularnych klientów pocztowych, urządzeń mobilnych czy intuicyjny panel webowy wpływają pozytywnie na jakość użytkowania.
Kerio Controlzaawansowany firewall, posiadający dodatkowo funkcjonalność routera, IPS, VPN,
analizatora przeglądanych stron internetowych oraz analizatora aplikacji sieciowych.
Kerio Operatorrozwiązanie oferujące system zarządzania połączeniami VoIP jako fizyczne lub
wirtualne urządzenie z możliwością łączenia rozmów z użytkownikami komputerów i smartfonów poprzez aplikacje klienckie.

Czy jesteś gotowy na GFI Unlimited?
Czekamy z niecierpliwością na możliwość nawiązania współpracy, aby zrewolucjonizować strefę oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw i ich klientów. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.


Wesołego Alleluja!

Kartka Wielkanocno III 2017_new
Ciepłych i pełnych radości

Świąt Wielkiej Nocy,

a także wielu radości i satysfakcji

w życiu zawodowym i prywatnym życzy zespół ed&r Polska

 

 


GFI Languard w najnowszym wydaniu Vedemecum

Pełna kontrola nad oprogramowaniem

Oprogramowanie GFI LanGuard umożliwia skanowanie podłączonych do sieci urządzeń w celu wykrywania, oceniania oraz usuwania luk w zabezpieczeniach. Ułatwia także zarządzanie aktualizacjami oprogramowania.

Z doświadczenia partnerów GFI w Polsce wynika, że wielu klientów zwraca szczególną uwagę na zapewnienie możliwie szybkiej i kompleksowej aktualizacji systemów operacyjnych (Windows, Mac OS, Linux) oraz aplikacji na stacjach końcowych. Istotna jest także kontrola stanu posiadania właściwych wersji firmware’u w urządzeniach sieciowych (HP, Cisco, Juniper i innych producentów) oraz jego modyfikacja niezwłocznie po wprowadzeniu zmian przez vendorów. Kolejną ważną dla klientów sprawą jest informowanie ich o zagrożeniach i lukach w zabezpieczeniach wynikających z posiadania nieaktualnej wersji oprogramowania, czy też z ustawienia nieprawidłowych reguł w polityce bezpieczeństwa dotyczącej firmowej sieci.

Kolejnym ważnym aspektem rozwiązania ochronnego jest jego interfejs graficzny, który w przejrzysty sposób informuje administratora o najważniejszych zdarzeniach i zagrożeniach w sieci firmowej. Osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo oprogramowania może wówczas podjąć odpowiednie kroki w celu uniknięcia skutków zagrożeń, zaklasyfikować zdarzenie jako normalne lub wstrzymać jakieś działanie na pewien zadany okres czasu. Po sprawdzeniu sieci pod kątem podatności na zagrożenia oraz zainstalowaniu poprawek można skorzystać z funkcji audytu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat stanu bezpieczeństwa infrastruktury. Audyt może obejmować sprawdzenie podłączonych urządzeń USB, smartfonów i tabletów, rodzajów i wersji oprogramowania, liczby udostępnionych zasobów, otwartych portów, słabych haseł, nieaktywnych użytkowników lub grup oraz stanu bezpieczeństwa systemów linuksowych w sieci.

Zarządzanie poprawkami

GFI LanGuard umożliwia kompleksowe zarządzanie aktualizacjami zabezpieczeń i poprawkami niezwiązanymi z zabezpieczeniami, przeznaczonymi dla systemów operacyjnych Windows i Mac OS X, głównych dystrybucji Linuksa oraz aplikacji firm trzecich (m.in. Apple Quick- Time, Adobe Acrobat, Adobe Flash Player, Adobe Reader, Shockwave Player, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird oraz Java Runtime). Zapewnia także automatyzację instalacji poprawek dla wszystkich głównych przeglądarek internetowych.

Użytkownik aplikacji GFI LanGuard ma do dyspozycji zaawansowany panel nawigacyjny, który przedstawia pełne informacje o stanie sieci. Są one zbierane z ponad 4 tys. aplikacji o krytycznym dla bezpieczeństwa infrastruktury IT znaczeniu. Oprogramowanie umożliwia także tworzenie szczegółowych raportów, np. technicznych, zarządczych oraz dotyczących zgodności rozwiązań IT z konkretnymi normami (m.in. PCI-DSS, HIPAA, CIPA oraz SOX). Wszystkie szablony raportów mogą być dowolnie edytowane na potrzeby konkretnych zadań i osób oraz przesyłane automatycznie jako załącznik w e-mailu po skonfigurowaniu odpowiednich zadań w harmonogramie.

Nowa wersja GFI LanGuard

W kwietniu 2016 r. do oferty trafiła nowa wersja oprogramowania GFI LanGuard 12.

Producent wprowadził w niej przede wszystkim nowy, dodatkowy interfejs raportujący, bazujący na sieci web (oprócz klasycznego interfejsu desktopowego). Dzięki niemu użytkownicy za pomocą przeglądarki, przez bezpieczne połączenie HTTPS, mają wgląd do panelu nawigacyjnego (bez możliwości wprowadzania zmian), statusów, raportów itd.

Nowa wersja charakteryzuje się też znacznie większą skalowalnością. Do tej pory mechanizm lokalnego interfejsu raportującego obsługiwał 1–2 tys. węzłów, jego nowa wersja została przystosowana do monitorowania 65 tys. węzłów. Wprowadzono także centralne raportowanie, administratorzy dużych sieci mogą więc instalować wiele instancji GFI LanGuard i jedną konsolę web, dzięki której zyskają wgląd w ustawienia wszystkich serwerów.

Nowa wersja konsoli web integruje się z Active Directory w celu uwierzytelniania użytkowników infrastruktury IT, dzięki czemu administratorzy mogą konfigurować zakres ich dostępu w każdej lokalizacji (tylko do odczytu lub pełne prawa). Z jednej konsoli w danym momencie może korzystać wielu administratorów.

Pełna kontrola nad oprogramowaniem — Artykuły — Biznes — CRN

 


AKTUALNOŚCI

Nowości w GFI Software

Altaro award

GFI Unlimited

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

    • 21.03.2019
    • 10.00

    Poszerz swoją wiedzę.

    Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Serdecznie zapraszamy na szkolenia on-line. Jeśli są Państwo zainteresowani innym terminem szkolenia, prosimy o kontakt telefoniczny