ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

AKTUALNOŚCI


Altaro award

thousands-of-customersRozwiązanie Altaro nagrodzone przez G2 Crowd!


12 kwietnia 2018r. produkt Altaro VM Backup został nagrodzony przez użytkowników G2 Crowd dwiema nagrodami „Użytkownicy nas kochają” („Users Love Us”) i „Lider Wiosny 2018” (Leader: Spring 2018).

Nagrody te są rezultatem bycia wyróżnionym w wielu raportach G2 Crowd, m. in. w indeksie implementacji kopii zapasowych, gdzie użytkownicy oceniali według takich kryteriów jak: łatwość instalacji i konfiguracji, czas implementacji, adaptację przez użytkownika i inne. Uzyskanie tak wysokiej pozycji to skutek otrzymania zweryfikowanych i wyższych ocen niż inne produkty z tej samej kategorii. Produkty, które są brane pod uwagę przez G2 Crowd muszą otrzymać przynajmniej 10 recenzji i 5 odpowiedzi od prawdziwych użytkowników na pytania zawarte w formularzach recenzyjnych.

G2 Crowd jest jedną z największych platform do odkrywania i recenzowania rozwiązań i usług biznesowych. Ponad 395 tysięcy zweryfikowanych recenzji pozwala na świadome decyzje w wyborze i zakupie odpowiedniego oprogramowania.

‹‹ POWRÓT

AKTUALNOŚCI

Nowe rozwiązania od Solarwinds MSP

Nowy darmowy produkt od Altaro

Nowości w GFI Software

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

    • 03.10.2019
    • 10.00

    Poszerz swoją wiedzę.

    Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Serdecznie zapraszamy na szkolenia on-line. Jeśli są Państwo zainteresowani innym terminem szkolenia, prosimy o kontakt telefoniczny