ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

PRACA

Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Handlowiec IT

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie i rozwój kontaktów z Partnerami i klientami biznesowymi
  • Sprzedaż rozwiązań IT
  • Obsługa sprzedażowa dla Partnerów i klientów biznesowych
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • mile widziana znajomość branży informatycznej
  • determinacja w osiąganiu celów
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • biegła znajomość języka angielskiego, obsługa komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Technik informatyk

  • pierwsza linia wsparcia dla Partnerów i klientów końcowych
  • instalacja, konfiguracja i serwis aplikacji sprzedawanych do klientów
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • testowanie aplikacji
  • prezentacja produktów od strony technicznej dla Partnerów i klientów końcowych

Wymagania:

  • Znajomość systemów: serwera Exchange, środowiska Active Directory, środowiska TCP/IP
  • Znajomość środowiska VMware i Hyper-V
  • Zdolność do diagnozowania rozwiązywania problemów

Oferujemy:

CV prosimy kierować pod adres mailowy : biuro@edr.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ed&r Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

AKTUALNOŚCI

Wesołego Alleluja!

GFI Languard w najnowszym wydaniu Vedemecum

Nasze produkty w mediach

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

    • 05.05.2017
    • 10.00

    Jeśli są Państwo zainteresowani podniesieniem wiedzy na temat któregoś z naszych produktów, proponujemy Państwu szkolenie on-line.  W celu ustalenia terminu zapraszamy do kontaktu z