ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

PRODUCENCI


O GFI Software – lider oprogramowania IT

 

gfi-logo Wiodący Lider na rynku oprogramowania IT

Firma GFI Software jest jedną z wiodących firm
na rynku IT, twórcą wielokrotnie nagradzanego oprogramowania kierowanego dla małych i średnich firm.

 


Pomagamy osiągnąć sukces

Firma GFI Software doskonale rozumie wyzwania i możliwości stojące przed przedsiębiorcami i robi wszystko, aby pomóc Ci odnieść sukces, oszczędzając Twój czas i pieniądze. Starając się używać prostej i najbardziej efektywnej technologii, jednocześnie oferując profesjonalną pomoc i dostarczając niezbędnych zasobów.

 


 Misja – dostarczyć rozwiązań jakich potrzebujesz

Celem GFI Software jest dostarczyć Twojej firmie rozwiązań, które w sposób efektywny i jak najbardziej wydajny wspomogą monitorowanie, zarządzanie i ochronę Twojej infrastruktury IT. Firma GFI Software dostarcza oprogramowanie do ochrony sieci web, poczty email, archiwizacji, transmisji faksów, bezpieczeństwa sieci i rozwiązania usług w „chmurze”.

 


 Firma globalna, która doskonale rozumie lokalne potrzeby

GFI jest firmą międzynarodową z Partnerami i oddziałami lokalnymi w wielu krajach. Firma posiada swoje biura w Stanach Zjednoczonych (Północna Karolina, Kalifornia i Floryda), Wielkiej Brytanii (Londyn i Dundee), Niemczech, Austrii, Australii, Malcie, Hong Kongu, na Filipinach i w Rumuni.

 


 Klienci

GFI posiada klientów na całym świecie: Microsoft, NASA, Telstra, Volkswagen, Coca-Cola Beverages AG, European Central Bank, BMW, Siemens, Fujitsu, Avis, US Navy, Tiscali AG, The Body Shop, Triumph Adler, Beiersdorf AG, British Midlands, Peugeot, Toyota, Caterpillar, PerotSystems, Compaq, Time Warner Cable, Arthur Rutenberg Homes, Ericsson, the US IRS, Prudential Real Estate, American Hakko Products, Inc., BT Belgium, USAF, Giorgio Armani, Benetton i wiele innych.


AKTUALNOŚCI

Nowe rozwiązania od Solarwinds MSP

Nowy darmowy produkt od Altaro

Nowości w GFI Software

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

    • 03.10.2019
    • 10.00

    Poszerz swoją wiedzę.

    Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Serdecznie zapraszamy na szkolenia on-line. Jeśli są Państwo zainteresowani innym terminem szkolenia, prosimy o kontakt telefoniczny