ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

Cyan


Cyan secure webProdukty firmy Cyan Networks

CYAN SECURE WEB jest wysokiej wydajności serwerem Proxy, który został zaprojektowany w celu zapewnienia ogólnego łatwo adoptowanego bezpieczeństwa, w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb skalowalnego filtrowania WWW. Potężne tzw „wszystko w jednym” rozwiązanie chroni Twoją firmę z już istniejących, jak również z ciągle pojawiających s zagrożeń w sieci WWW oraz niewłaściwie używanej sieci internetowej. Cyan Secure Web pozwala na uzyskanie kontroli nad działaniami w Internecie w twojej firmie, a jednocześnie daje możliwość monitorowania tych działań. Innymi słowy, produkt ten nie tylko chroni przed zagrożeniami, które pochodzą z zewnątrz, ale także pozwala położyć kres nadużyciom Internetu w Twojej firmie. W ten sposób możesz również chronić się przed zagrożeniami, które pochodzą z wewnątrz. Cyan Secure Web jest odpowiednim oprogramowaniem dla małych średnich jak również dla dużych przedsiębiorstw.

Funkcje Cyan Secure Web są gwarantowane przez Cyan Secure List, Cyan Reporting i Adds-Ons.

Bardzo istotną funkcją Cyan Secure Web jest CYAN Secure List, która jest zintegrowana w Cyan Secure Web. CYAN Secure List, która klasyfikuje zawartość Internetu do różnych kategorii, umożliwia ustalenie, jakiego rodzaju treści w Internecie może, albo nie może być przeglądana w twojej firmie przez pracowników.

Cyan Reporting daje możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat całego ruchu internetowego w twojej firmie. Tak, będziesz miał szczegółowe raporty na temat zablokowanych lub dozwolonych stronach internetowych (kategorii), aplikacji lub typów MIME i wiele więcej.


AKTUALNOŚCI

Nowości w GFI Software

Altaro award

GFI Unlimited

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

    • 21.03.2019
    • 10.00

    Poszerz swoją wiedzę.

    Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Serdecznie zapraszamy na szkolenia on-line. Jeśli są Państwo zainteresowani innym terminem szkolenia, prosimy o kontakt telefoniczny