ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

GFI


webmon-logo   monitorowanie w czasie rzeczywistym ruchu HTTP/FTP, skaner antywirusowy, bezpieczeństwo treści internetowej

GFI WebMonitor jest dostarczany z bazą WebGrade, w 100% sprawdzoną przez człowieka bazą danych kategoryzowanych stron internetowych, która daje Ci kontrolę nad tym co robią w Internecie pracownicy i blokowania dostępu do wybranych treści, takich jak: strony „tylko dla dorosłych”, gry on-line, osobiste skrzynki mailowe, P2P, Facebook, MySpace, portali podróżniczych i innych. GFI WebMonitor pozwala monitorować jakie pliki pracownicy pobierają z Internetu, aby blokować pliki typu mp3 i skanować wszystkie pliki pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania za pomocą wielokrotnych silników anty-wirusowych. GFI WebMonitor obniża także ryzyko ulegnięcia socjotechnikom przez blokowanie dostępu do phishingowych stron dzięki użyciu automatycznie uaktualnianej bazy danych phishingowych adresów URL.


 

lan-logo-20-14160 skanowanie zagrożeń sieciowych audyt i zarządzanie łatkami systemowymi

GFI LANguard Network Security Scanner (N.S.S.) jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem, które pozwala skanować, wykrywać, oceniać i naprawiać wszelkie zagrożenia na jakie wystawiona jest sieć. Jako administrator musisz radzić sobie oddzielnie z problemami bezpieczeństwa, zarządzania poprawkami i audytem sieci, używając czasem różnych narzędzi. GFI LANguard N.S.S. obsługuje te 3 filary bezpieczeństwa sieci jednocześnie. Używając jednej konsoli z rozbudowanymi funkcjami raportowania, dzięki GFI LANguard N.S.S. możesz reagować na zagrożenia szybciej i bardziej efektywnie.


 

esm-logo-20-13884 monitorowanie zarządzanie i archiwizowanie zdarzeń

GFI EventsManager zbiera informacje ze wszystkich urządzeń, które są odnotowane w rejestrze zdarzeń systemu Windows, W3C i syslog oraz dostosowuje reguły filtrowania odpowiednie do zidentyfikowania kluczowych danych. Umożliwia to ocenienie jak pracownicy wykorzystują swój czas pracy, czy dzwonią do domu, kiedy włączają swoje komputery i z jakich plików korzystają w godzinach pracy. GFI EventsManager alarmuje także w czasie rzeczywistym o zagrożeniach dla systemu i bezpieczeństwa, które mogą wymagać natychmiastowej interwencji.


 

esec-logo-20-101-13848   szczegółowa kontrola urządzeń i dysków przenośnych w firmie

GFI EndPointSecurity pozwala administratorom odnotowywać działania i zarządzać dostępem użytkowników do takich urządzeń jak: odtwarzacze multimediów, np iPod, Creative Zen i inne,mięci USB, CompactFlash, karty pamięci, płyty CD, dyskietki i inne przenośne urządzenia magazynujące PDA, komputery przenośne BlackBerry, telefony komórkowe i podobne urządzenia komunikacyjne wyposażone w karty sieciowe, laptopy i inne urządzenia sieciowe.


 

nsm-logo-20-13998   monitorowanie oprogramowania serwerów sieciowych

GFI Network Server Monitor jest oprogramowaniem monitorującym serwery sieciowe, które pozwala administratorom skanować sieć w poszukiwaniu błędów i nieprawidłowości. Za pomocą GFI Network Server Monitor można zidentyfikować i naprawić problem zanim użytkownicy sami o nim doniosą. GFI Network Server Monitor maksymalizuje dostępność sieci przez monitorowanie wszystkich aspektów działania serwerów opartych na Windows i Linux oraz innych urządzeń (np. routery itp.). Gdy wykryty jest błąd monitor sieci GFI informuje Cię za pomocą maila, wiadomości na pager lub SMS-a, oraz podejmuje działania naprawcze, np. restart maszyny, wznowienie usługi lub uruchomienie skryptu.


 

mar-logo-20-13938   zarządzanie i archiwizowanie poczty internetowej, która pozwala zachować zgodność z przepisami prawa

GFI MailArchiver – oferowany po bezkonkurencyjnej cenie oferuje niebywałe wyniki – jest wykorzystywany przez tysiące administratorów chcących uniknąć koszmarów zarządzania plikami PST, ponieważ ogranicza to uzależnienie firmy od tych plików. Wszystkie maile przechowywane są centralnie, w lokalizacji łatwo dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej i zaopatrzonej w narzędzie do importu i eksportu plików PST co zapewnia łatwy dostęp do starszych wiadomości przechowywanych w komputerach w formie PST. Wykorzystując funkcje audytorskie, osoby zarządzające mają dostęp do niezbędnych do celów weryfikacyjnych maili bez zagrożenia że były one zmieniane lub manipulowane.


 

gfi-mail-essentials-logo-small-14184   rozwiązanie antyspamowe do zarządzania pocztą internetową dla serwerów Exchange i Lotus Domino

GFI MailEssentials wykorzystuje różne techniki takie jak filtr Bayesian do osiągnięcia wysokiego współczynnika wykrywalności spamu, a technologia białych-list (white listing) gwarantuje najniższy możliwy poziom błędów w klasyfikowaniu właściwych wiadomości. Technologia ta pozwala na automatyczne dostosowywanie się oprogramowania do Twojego środowiska i ciągłe poprawianie poziomu wykrywania spamu. GFI MailEssentials wykrywa także i blokuje e-maile powiązane z atakami phishing i zatrzymuje najnowsze zagrożenia spamowe, takie jak spam załącznikowy.


 

mailessentialsonline-small   rozwiązanie hostowanej usługi filtracji ochrony poczty e-mail

Hostowana usługa GFI MailEssentials Online zapewnia kompletne zabezpieczenia antyspamowe i antywirusowe oraz ciągłość obsługi poczty e-mail firmy, jest zgodna z każdym systemem e-mail i może być szybko wdrażana. Zapewnia ona optymalne filtrowanie niepożądanych lub szkodliwych wiadomości i umożliwia klientom przeglądanie i wysyłanie wiadomości e-mail nawet po przełączeniu ich infrastruktury poczty e-mail do trybu offline.


 

fax-logo-20-13902 sieciowy serwer faksowy dla Exchange, SMTP i Lotus

GFI FAXmaker jest fax serwerem, który sprawia, że wysyłanie i otrzymywanie faksów jest wydajne, proste i tanie. Problemy z ręcznym faksowaniem, czekaniem na przychodzący lub wychodzący faks, wydrukiem, podchodzeniem do urządzenia znikają, gdyż GFI FAXmaker pozwala na wysyłanie i odbieranie faksów wprost z klienta poczty elektronicznej.GFI FAXmaker jest łatwy do zainstalowania, wymaga niewielkiego nakładu w utrzymaniu i integruje się z istniejącymi klientami pocztowymi i indywidualnymi rozwiązaniami.


 

FMO logo sieciowy serwer faksowy jako usługa w chmurze

GFI FaxMaker Online jest to usługa w chmurze czyniąca proces wysyłania i odbierania faksów prostym, bezpiecznym i oszczędnym. Wysyłaj faksy bezpośrednio z programu pocztowego bądź z dowolnej aplikacji umożliwiającej wydruk dokumentu. Oszczędzaj czas poświęcany na proces transmisji i dystrybucji faksów. Każdy faks jest zapisany w postaci elektronicznej, co ułatwia jego późniejszą archiwizację.


 

maxrm-logo sieciowy serwer faxowy jako usługa w chmurze

Proste, niedrogie narzędzia wspomagające zarządzanie usługami GFI MAX ™ firmy GFI Software zapewnia łatwe, przystępne cenowo rozwiązania IT dla podmiotów udzielających wsparcia technicznego, Integratorom Oprogramowania i Dostawcom Zarządzania Usługami(MSPS), które pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć opiekę nad infrastrukturą informatyczną swoich klientów przy niższych kosztach.


 

maxmp-logo-small sieciowy serwer faxowy jako usługa w chmurze

Usługa GFI MAX MailProtection stanowi kompleksowe rozwiązanie ochrony poczty e-mail, które, można wdrożyć jako rozwiązanie autonomiczne lub jako część hybrydowego rozwiązania typu premium w połączeniu ze sprzętowym lub programowym lokalnym rozwiązaniem antyspamowym.Nasza hostowana usługa GFI MAX MailProtection zapewnia kompletne zabezpieczenia antyspamowe i antywirusowe oraz ciągłość obsługi poczty e-mail firmy, jest zgodna z każdym systemem e-mail i może być szybko wdrażana.


AKTUALNOŚCI

Wesołego Alleluja!

GFI Languard w najnowszym wydaniu Vedemecum

Nasze produkty w mediach

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

    • 05.05.2017
    • 10.00

    Jeśli są Państwo zainteresowani podniesieniem wiedzy na temat któregoś z naszych produktów, proponujemy Państwu szkolenie on-line.  W celu ustalenia terminu zapraszamy do kontaktu z