ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

GFI Software


 

Unlimited_Small_for_site zmiana dynamiki oprogramowania dla Ciebie i Twoich klientów SMB.

GFI Unlimited to innowacyjny program, dzięki któremu przekształcisz swoje relacje z klientami. Program ten oferuje jasno określoną ścieżkę dostępu do oprogramowania oraz umożliwia na tworzenie dłuższych i głębszych relacji z Twoimi klientami. Kolejną zaletą GFI Unlimited jest szybkość jego rozwoju. Wraz z wzrostem naszego portfolio dostępnych produktów – GFI Unlimited również powiększa swoją ofertę. Jest to idealne rozwiązanie dające nowy poziom skalowalności i elastyczności. Czytaj więcej…


 

One_Guard_Small_for_Site scentralizowane bezpieczeństwo sieci i platforma zarządzania IT dla biznesu.

Niezbędnym jest rozwiązanie, które może niezawodnie automatyzować wiele zasobochłonnych zadań, jednocześnie chroniąc urządzenia i użytkowników przed zagrożeniami. Dzięki GFI OneGuard, administratorzy IT mogą zobaczyć statusy wielu sieci bez konieczności otwierania kilku aplikacji czy konsol. GFI OneGuard dostarcza pojedynczy dashboard z podglądem na usługi antywirusowe, patch management, audyty sieci i wiele innych. Produkt ten, dostarcza także narzędzia do przesyłania wiadomości, aby nadawać alerty i powiadomienia dla użytkowników oraz możliwości zdalnego restartowania lub wyłączenia maszyn i w pełni rozwinięty system raportowania, aby dostarczać niezbędne Ci wiadomości w ciągu kilku minut.


 

webmon-logo  monitorowanie w czasie rzeczywistym w ruchu HTTP/FTP, skaner antywirusowy, bezpieczeństwo treści internetowej.

GFI WebMonitor jest dostarczany z bazą WebGrade, w 100% sprawdzoną przez człowieka bazą danych kategoryzowanych stron internetowych, która daje Ci kontrolę nad tym co robią w Internecie pracownicy i blokowania dostępu do wybranych treści, takich jak: strony „tylko dla dorosłych”, gry on-line, osobiste skrzynki mailowe, P2P, Facebook, MySpace, portali podróżniczych i innych. GFI WebMonitor pozwala monitorować jakie pliki pracownicy pobierają z Internetu, aby blokować pliki typu mp3 i skanować wszystkie pliki pod kątem wirusów i złośliwego oprogramowania za pomocą wielokrotnych silników anty-wirusowych. GFI WebMonitor obniża także ryzyko ulegnięcia socjotechnikom przez blokowanie dostępu do phishingowych stron dzięki użyciu automatycznie uaktualnianej bazy danych phishingowych adresów URL.


 

lan-logo-20-14160 skanowanie zagrożeń sieciowych audyt i zarządzanie łatkami systemowymi

GFI LANguard Network Security Scanner (N.S.S.) jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem, które pozwala skanować, wykrywać, oceniać i naprawiać wszelkie zagrożenia na jakie wystawiona jest sieć. Jako administrator musisz radzić sobie oddzielnie z problemami bezpieczeństwa, zarządzania poprawkami i audytem sieci, używając czasem różnych narzędzi. GFI LANguard N.S.S. obsługuje te 3 filary bezpieczeństwa sieci jednocześnie. Używając jednej konsoli z rozbudowanymi funkcjami raportowania, dzięki GFI LANguard N.S.S. możesz reagować na zagrożenia szybciej i bardziej efektywnie.


 

esm-logo-20-13884 monitorowanie zarządzanie i archiwizowanie zdarzeń

GFI EventsManager zbiera informacje ze wszystkich urządzeń, które są odnotowane w rejestrze zdarzeń systemu Windows, W3C i syslog oraz dostosowuje reguły filtrowania odpowiednie do zidentyfikowania kluczowych danych. Umożliwia to ocenienie jak pracownicy wykorzystują swój czas pracy, czy dzwonią do domu, kiedy włączają swoje komputery i z jakich plików korzystają w godzinach pracy. GFI EventsManager alarmuje także w czasie rzeczywistym o zagrożeniach dla systemu i bezpieczeństwa, które mogą wymagać natychmiastowej interwencji.


 

esec-logo-20-101-13848   szczegółowa kontrola urządzeń i dysków przenośnych w firmie

GFI EndPointSecurity pozwala administratorom odnotowywać działania i zarządzać dostępem użytkowników do takich urządzeń jak: odtwarzacze multimediów, np iPod, Creative Zen i inne,mięci USB, CompactFlash, karty pamięci, płyty CD, dyskietki i inne przenośne urządzenia magazynujące PDA, komputery przenośne BlackBerry, telefony komórkowe i podobne urządzenia komunikacyjne wyposażone w karty sieciowe, laptopy i inne urządzenia sieciowe.


 

GFI_Archiver_Small_for_sitezarządzanie i archiwizowanie poczty internetowej, która pozwala zachować zgodność z przepisami prawa

GFI Archiver – oferowany po bezkonkurencyjnej cenie oferuje niebywałe wyniki – jest wykorzystywany przez tysiące administratorów chcących uniknąć koszmarów zarządzania plikami PST, ponieważ ogranicza to uzależnienie firmy od tych plików. Wszystkie maile przechowywane są centralnie, w lokalizacji łatwo dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej i zaopatrzonej w narzędzie do importu i eksportu plików PST co zapewnia łatwy dostęp do starszych wiadomości przechowywanych w komputerach w formie PST. Wykorzystując funkcje audytorskie, osoby zarządzające mają dostęp do niezbędnych do celów weryfikacyjnych maili bez zagrożenia że były one zmieniane lub manipulowane.


 

gfi-mail-essentials-logo-small-14184   rozwiązanie antyspamowe do zarządzania pocztą internetową dla serwerów Exchange i Lotus Domino

GFI MailEssentials wykorzystuje różne techniki takie jak filtr Bayesian do osiągnięcia wysokiego współczynnika wykrywalności spamu, a technologia białych-list (white listing) gwarantuje najniższy możliwy poziom błędów w klasyfikowaniu właściwych wiadomości. Technologia ta pozwala na automatyczne dostosowywanie się oprogramowania do Twojego środowiska i ciągłe poprawianie poziomu wykrywania spamu. GFI MailEssentials wykrywa także i blokuje e-maile powiązane z atakami phishing i zatrzymuje najnowsze zagrożenia spamowe, takie jak spam załącznikowy.


 

fax-logo-20-13902 sieciowy serwer faksowy dla Exchange, SMTP i Lotus

GFI FAXmaker jest fax serwerem, który sprawia, że wysyłanie i otrzymywanie faksów jest wydajne, proste i tanie. Problemy z ręcznym faksowaniem, czekaniem na przychodzący lub wychodzący faks, wydrukiem, podchodzeniem do urządzenia znikają, gdyż GFI FAXmaker pozwala na wysyłanie i odbieranie faksów wprost z klienta poczty elektronicznej.GFI FAXmaker jest łatwy do zainstalowania, wymaga niewielkiego nakładu w utrzymaniu i integruje się z istniejącymi klientami pocztowymi i indywidualnymi rozwiązaniami.


 

FMO logo sieciowy serwer faksowy jako usługa w chmurze

GFI FaxMaker Online jest to usługa w chmurze czyniąca proces wysyłania i odbierania faksów prostym, bezpiecznym i oszczędnym. Wysyłaj faksy bezpośrednio z programu pocztowego bądź z dowolnej aplikacji umożliwiającej wydruk dokumentu. Oszczędzaj czas poświęcany na proces transmisji i dystrybucji faksów. Każdy faks jest zapisany w postaci elektronicznej, co ułatwia jego późniejszą archiwizację.AKTUALNOŚCI

Nowe rozwiązania od Solarwinds MSP

Nowy darmowy produkt od Altaro

Nowości w GFI Software

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

    • 03.10.2019
    • 10.00

    Poszerz swoją wiedzę.

    Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Serdecznie zapraszamy na szkolenia on-line. Jeśli są Państwo zainteresowani innym terminem szkolenia, prosimy o kontakt telefoniczny