ed&r

+48 / 81 534 83 25 pomoc@edr.pl

Flexera Software


SnipImageFlexera Software wprowadza na rynek nową generację pełnego zarządzania aktualizacjami: Flexera CSI 7.0

Flexera Software to wiodący dostawca rozwiązań bezpieczeństwa IT, które pozwalają firmom i osoby prywatnym zarządzanie i kontrolę zagrożeniami, podatnościami, poinformowała o wydaniu nowej wersji Flexera Corporate Software Inspector 7.0, która wprowadza nowe funkcje i ulepszenia dla wrażliwości i zarządzania poprawkami dla organizacji na całym świecie.

Ochrona przed cyberprzestępczością kosztuje organizacje miliony dolarów. Ochrona przedsiębiorstw przed skutkami naruszenia bezpieczeństwa, inteligencji wrażliwości i zarządzania poprawkami jest podstawową potrzebą i zadaniem każdego zespołu IT, jak podkreślają organizacje SANS Institute, jak i krajowy Instytut Standardów i Technologii w ramach Departamentu Handlu USA ( NIST).

Aby pomóc zespołom ds. zwalczania zagrożenia i podatności firma Flexera Software łączy swoją wiedzę i doświadczenie z wyrafinowanym rozwiązaniem do zarządzania poprawkami CSI 7.0. Podstawa Flexera CSI to unikalne połączenie inteligencji wrażliwości i skanowania podatności, z tworzeniem poprawek i integracją wdrażania poprawek. Flexera CSI integruje się z Microsoft WSUS i System Center 2012 oraz narzędziami innych producentów do zarządzania i konfiguracją dla łatwej instalacji aktualizacji firm trzecich dzięki czemu proces aktualizacji staje się przejrzysty i efektywniejszy.

Aby rozwiązanie było elastyczne i dostosowane do procesów organizacji każdej wielkości w nowej wersji, Flexera CSI 7.0 udoskonalono funkcje:

 • Inteligentne Grupy 2.0 : Tworzenie inteligentnych Grupy mające na celu ustalanie priorytetów działań naprawczych przez filtrowanie i segmentację danych w oparciu o systemy, produkty lub zdarzenia oraz otrzymywanie powiadomień w momencie wykrycia zagrożenia.
 • Zarządzanie użytkownikami: Tworzenie kont użytkowników z różnymi rolami i uprawnieniami.
 • Konfiguracja Poprawek: Pobierz konfigurowalne łatki out -of- the- box , które mogą być łatwo dostosowane do wspierania Twojego środowiska , na przykład w celu uniknięcia zbędnych skrótów na pulpicie lub wyłączenia automatycznej aktualizacji dla programu.
 • Web Console ( SaaS) : Zaloguj się do Flexera CSI z przeglądarki internetowej dla natychmiastowego dostępu do danych i raportów – w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie.
 • Konfiguracja Polityki Hasła: Określenie i egzekwowanie globalnej polityki haseł dla organizacji dla przestrzegania polityki wewnętrznej i zewnętrznej, jak również w celu spełnienia standardów najlepszych praktyk w branży.
 • Bieżące aktualizacje: Zdobądź natychmiastowy podgląd jak nowa luka dotyczy Twojej infrastruktury natychmiastowo gdy zostanie wydany przez Flexera Research, na podstawie Twoich najnowszych wyników skanowania.
 • PSI dla Androida: skanowanie urządzeń Android dla luk z SFlexera PSI dla Androida i integracja z Flexera CSI do obsługi polityki BYOD.
 • Flexera SC2012 Plugin 2.0: Do integracji CSI z Microsoft System Center 2012 . Ten dodatek pozwala wdrożyć wszystkie aktualizacje innych firm bezpośrednio w Microsoft System Center 2012.
 • Zero -Day Wsparcie luki: Ten dodatek zawiera wiadomości SMS lub e-mail alert kiedy nowe luki zero-day zostaną odkryte , które mają zwłaszcza wpływ na infrastruktury IT. Jest ona przeznaczona dla organizacji , które mają wystarczająco zaawansowany aparat bezpieczeństwa, aby umożliwić im działanie na zagrożenia zero-day.

Dlaczego inteligencja luk jest kluczowym aspektem zarządzania poprawkami
W 2012 Flexera Software odnotowała łącznie blisko 10.000 odkrytych luk w oprogramowaniu, a ponad 1000 usterek w 50 najbardziej popularnych programów. Większość z nich ( 86%) zostały odkryte w trzecich ( innych niż Microsoft) programach, przedstawiając raport zespoły stanęły przed ogromnym wyzwaniem jak zachować kontrolę nad coraz bardziej złożonymi infrastrukturami i autonomią urządzeń użytkowników oraz identyfikacji, nabywania, instalacji i sprawdzania poprawek dla wszystkich aplikacji na wszystkich systemach. Luki są przyczyną problemów w bezpieczeństwie, zrozumienie jak radzić sobie z nimi jest kluczowym elementem ochrony dla każdej organizacji. Zespoły IT muszą wiedzieć, kiedy luka zagraża infrastrukturze, gdzie będzie mieć najbardziej krytyczny wpływ, jaka jest strategia naprawy i jak ją wdrożyć.
Te aspekty oceny ryzyka są odpowiedzialnością zespołu bezpieczeństwa IT i Operacji IT odpowiednio, a dwa działy wymagają różnych zestawów narzędzi do podjęcia strategicznych i prewencyjnych działań przeciwko lukom i podatnościom.

Elastyczność jest siłą napędową Flexera CSI 7.0
Każda organizacja jest wyjątkowa , posiada własne procesy , standardy i procedury regulacyjne bezpieczeństwa i najlepszych praktyk – Flexera CSI 7.0 umożliwia zespołom IT dostosować i skalować rozwiązanie pasujące do wymagań praktycznie każdej organizacji.

Flexera VIM 

Flexera VIM wspiera ponad 40.000 systemów i aplikacji. Alert i notyfikacje o lukach w oprogramowaniu są dostarczane natychmiastowo wraz z poziomem zagrożeń według priorytetów dzięki czemu Ty i Twój zespół możecie podjąć akcję na najbardziej krytyczne luki w pierwszej kolejności. 

Szczegółowe raportowanie pozwala oceniać stan infrastruktury IT, zarządzać ryzykiem, osiągnąć standardy compliance oraz uzyskać zwrot kosztów poniesionych na inwestycje w bezpieczeństwo IT.

Z potężnym rozwiązaniem Flexera Vulnerability Intelligence and Management możesz implementować strategie zarządzania efektywnie oraz utrzymywać swoją organizację na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Rozszerzone wsparcie

Flexera VIM oferuje najszerszy zakres wsparcia na rynku dla ponad 44.000 systemów i aplikacji ciągle monitorując luki w poszukiwaniu nowych i istniejących zagrożeń.

Ciągła notyfikacja

Kiedy Flexera Research zweryfikuje nową lukę, podatność, Flexera VIM może wysłać notyfikację używając wielu platform włączając w to SMS i wiadomości email, pozwalając Ci być na bieżąco informowanym o nowych zagrożeniach w sieci gdziekolwiek byś nie był.

Filtrowanie

Flexera VIM pozwala na tworzenie specyficznych raportów dla różnych kategorii produktów dla całej Twojej infrastruktury IT przez filtrowanie kryteriów, dostarczając tylko wyników adekwatnych do Twoich potrzeb i konfiguracji.

Raportowanie

Flexera VIM dostarcza automatycznych i zdefiniowanych raportów pokrywających wszystkie aspekty luk i podatności w Twojej sieci urządzeń.

O Flexera Software  
Założona w 2002 roku firma Secunia(od 2016 Flexera Software) jest wiodącym dostawcą rozwiązań bezpieczeństwa, które pomagają firmom i osobom prywatnym na całym świecie zarządzać i kontrolować zagrożenia luk i podatności w całej sieci i punktach końcowych. Jest to możliwe dzięki wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniu Flexera Intelligence do skanowania podatności , oceny zagrożeń oraz rozwiązań zarządzania poprawkami , które zapewniają optymalną i efektywną kosztowo ochronę krytycznych zasobów informacyjnych. Flexera Software odgrywa ważną rolę w ekosystemie IT bezpieczeństwa , i jest preferowanym dostawcą dla przedsiębiorstw i agencji rządowych na całym świecie, licząc firmy z listy Fortune 500 i Global 2000 wśród swoich klientów.

Aby uzyskać więcej informacji , prosimy odwiedzić https: flexerasoftware


AKTUALNOŚCI

Nowe rozwiązania od Solarwinds MSP

Nowy darmowy produkt od Altaro

Nowości w GFI Software

CZYTAJ STARSZE AKTUALNOŚCI ››

NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

  • 03.10.2019
  • 10.00

  Poszerz swoją wiedzę.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Serdecznie zapraszamy na szkolenia on-line. Jeśli są Państwo zainteresowani innym terminem szkolenia, prosimy o kontakt telefoniczny