Exinda

Exinda to rozwiązania przeznaczone do poprawy osiągów i wydajności Twojej sieci.

WięcejKontakt

Exinda Network Orchestrator

Exinda Network Orchestrator przeznaczona jest dla managerów i administratorów sieci, którzy potrzebują jednego rozwiązania do zarządzania zachowaniem użytkowników, ruchu, urządzeń i aplikacji w sieci.

Exinda Network Orchestrator

Zapewnij niezawodną wydajność aplikacji

Po wdrożeniu Exinda aplikacje działają zgodnie z przeznaczeniem, a skargi użytkowników spadają o 75% lub więcej. Dzięki możliwości przyspieszania, kształtowania i buforowania ruchu w sieci, menadżerowie sieci mogą zagwarantować, że najważniejsze aplikacje zawsze będą działać.

Identyfikuj i kontroluj użytkowników nadużywających łącza

Exinda działająca w twojej sieci pozwala na łatwe monitorowanie i kontrolowanie tzw. ruchu rekreacyjnego jak strumieniowanie filmów czy udostępnianie plików metodą P2P. Menadżerowie sieci mogą zidentyfikować problematycznych użytkowników, strony internetowe czy aplikacji, a następnie zaaplikować zautomatyzowane reguły, aby ograniczyć lub zapobiec nadmiernego zużywania transferu.

Monitoruj i analizuj aktywność sieciową

Sieci z Exinda zapewniają wgląd w działania użytkowników, urządzenia i aplikacje. Biblioteka specjalnie skonstruowanych raportów, analiz i rekomendacji predykcyjnych pozwala zespołom sieciowym diagnozować i rozwiązywać problemy 3 razy szybciej.

Network Orchestrator

Exinda Network Orchestrator został zaprojektowany, aby rozwiązywać nowe problemy, którym stawiać czoła muszą menadżerowie sieci.

Network Orchestrator umożliwia działom IT zapewnianie niezawodnej wydajności aplikacji sieciowych, zmniejszenie wpływu niestrategicznego ruchu internetowego oraz szybkie diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z siecią.

Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Monitoruj stan swojej sieci w czasie rzeczywistym. Uzyskaj wgląd w działanie aplikacji strategicznych i w przepustowość łącza wykorzystywaną przez wszystkich użytkowników, aplikacje, lokalizacje i urządzenia w sieci.

Interaktywna analityka

Analizuj i kontroluj ruch aplikacji w warstwie 7, aby rozwiązywać problemy w momencie ich wystąpienia. Modeluj dane i wchodź z nimi w interakcje, aby lepiej zrozumieć stan swojej sieci. Intuicyjne pulpity nawigacyjne pomagają użytkownikom wizualizować działania sieciowe wszystkich użytkowników, aplikacji, urządzeń i lokalizacji.

Przyspieszenie aplikacji

Upewnij się, że twoje kluczowe aplikacje biznesowe zawsze zapewniają komfort, jakiego oczekują użytkownicy, niezależnie od miejsca – lokalnie czy w chmurze. Funkcje przyspieszania i buforowanie Exinda gwarantują, że aplikacje biznesowe zawsze działają najlepiej.

Adres

ed&r Polska Sp. z o.o.

ul. Wolska 11A lok. 5
20-411 Lublin
woj. lubelskie
Polska

+48 / 81 534 83 25

+48 / 81 534 83 26

Zostaw wiadomość