Kerio Technologies

Kerio Technologies oferuje zaawansowane rozwiązania zarządzania ryzykiem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

WięcejKontakt

Kerio Technologies

Kerio Technologies dostarcza produkty, które cechuje dbałość o bezpieczeństwo użytkownika oraz zwiększenie wydajności jego pracy.

Oprogramowanie Kerio Connect, Control i Operator

Kerio Connect

Poczta, kalendarze i wiadomości błyskawiczne klasy korporacyjnej przy niskim koszcie oraz wielkich możliwościach.
Nagradzane rozwiązanie z zakresu komunikacji i pracy grupowej, Kerio Connect spełnia potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw oferując wydajną linię funkcjonalności. Klienci biznesowi są zadowoleni ze wsparcia dla ich ulubionego klienta poczty i łatwego dostępu internetowego.
Kerio Connect jest niezwykle stabilny—więc możesz skupić się na swoim biznesie zamiast na
niespodziewanych przestojach i przywracaniu systemu.
Zarządzaj pocztą, kalendarzami i innymi krytycznymi funkcjami łatwo i wydajnie
• Kontroluj instalacje Kerio z każdego miejsca używając MyKerio. Zarządzaj kilkoma instalacjami Kerio Connect poprzez scentralizowany interfejs dostępny przez przeglądarkę, zapewniający dostęp do skonsolidowanych informacji systemowych, automatycznej konfiguracji backup’u, monitorowania stanu, powiadomień systemowych oraz konfiguracji zdalnej.
• Wykonaj pełny lub różnicowy, na żądanie lub okresowy backup zarówno danych, jak i konfiguracji serwera bez jego zatrzymywania.
• Sprawdź zarządzanie uprawnieniami dostępu i kontroli serwerów, folderów publicznych i archiwów.
• Ciesz się z wygodnego dostępu do logów, raportów i statystyk.
• Integruj serwer poczty z popularnymi usługami katalogowymi jak Apple Open Directory i Microsoft Active Directory.

Kerio Control

Chroń swoją sieć przed wirusami, malware i złośliwą aktywnością dzięki Kerio Control. To łatwe rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem, zawierające firewall nowej generacji oraz router, IPS (intrusion detection and prevention system), antywirus na bramie, VPN, a także filtrowanie treści internetowych i aplikacji. Te wszechstronne możliwości, z niezrównaną elastycznością wdrożenia, czynią Kerio Control idealnym wyborem dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Zwiększ produktywność dzięki liderowi w filtrowaniu treści internetowych i aplikacji
■ Selektywne blokowanie, zezwalanie lub logowanie dostępu do 141 na bieżąco aktualizowanych kategorii treści i aplikacji dzięki opcjonalnej usłudze Kerio Control Web Filter z funkcją rozpoznawania aplikacji.
■ Podgląd indywidualnych statystyk aktywności użytkownika w sieci, dostosowane reguły ruchu i wiele innych, z automatycznymi, szczegółowymi raportami z Kerio Control Statistics przesyłanymi na Twoj skrzynkę pocztową.
■ Użyj spostrzerzeń z raportów do ograniczenia odpowiedzialności karnej i zwiększenia produktywności przez blokowanie dostępu do stron, aplikacji i kategorii zawartości lub poprzez limity dzienne dla użytkowników/grup i lokalizacji.

Kerio Operator

Kerio Operator to system telefoniczny stworzony w oparciu o technologię VoIP, który oferuje potężne, a zarazem przystępne cenowo możliwości komunikacji głosowej oraz wideo klasy korporacyjnej dla małych i średnich przedsiębiorstw na całym świecie.
Możliwości telefonu biznesowego, które uwielbiają użytkownicy:
• Kerio Operator Softphone pozwala Ci wykonywać i odbierać połączenia głosowe oraz wideo, odsłuchiwać wiadomości nagrane na poczcie głosowej, ustawiać przekierowanie połączeń, a także sprawdzać historię połączeń — zawsze i wszędzie przy pomocy Twojego komputera.
• Wykonuj i odbieraj połączenia firmowe na urządzeniach mobilnych Apple iOS i Android, dzięki aplikacji mobilnej Kerio Operator Softphone.
• Inicjacja połączenia z telefonu stacjonarnego lub aplikacji mobilnej poprzez kliknięcie na numer telefonu w Kerio Connect lub bezpośrednio z przeglądarki internetowej.
• Wykonuj połączenia, miej dostęp do kontaktów i rejestru połączeń w połączenia Salesforce.
• Poprawa wydajności spotkań dzięki połączeniom wideo dającym wrażenie rozmowy twarzą w twarz.
• Dostarcz niezbędne funkcje takie, jak przekazywanie, przejmowanie, parkowanie połączeń,
voicemail to email, połączenia konferencyjne, paging, obsługę faxu i wiele innych

Adres

ed&r Polska Sp. z o.o.

ul. Wolska 11A lok. 5
20-411 Lublin
woj. lubelskie
Polska

+48 / 81 534 83 25

+48 / 81 534 83 26

Zostaw wiadomość