N-able

N-able to dostawca rozwiązań pomagających w zarządzaniu sieciami, systemami i infrastrukturą informatyczną.

WięcejKontakt
N-Able dawniej Solarwings

N-able

N-able Remote Monitoring and Management™ zapewnia łatwe, przystępne cenowo rozwiązania IT dla podmiotów udzielających wsparcia technicznego, Integratorom Oprogramowania i Dostawcom Zarządzania Usługami(MSPs), które pozwolą jeszcze bardziej zwiększyć opiekę nad infrastrukturą informatyczną swoich klientów przy niższych kosztach.

Oprogramowanie N-Able – polski dystrybutor

MSP Manager

MSP MANAGER – rozwijaj swój biznes
Zarządzanie firmą i jednoczesne dostarczanie doskonałego wsparcia dla twoich klientów nie powinno być tak stresujące. Łatwość użytkowania rozwiązania MSP Manager pozwoli twojemu zespołowi zapewnić najlepszy poziom obsługi klientów.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-sight RMM

Zarządzaj, zabezpieczaj i ulepszaj swoje zasoby IT

Wejdź we współprace z platformą zarządzania usługami IT zaprojektowaną z myślą o wyjątkowym bezpieczeństwie i analizie danych.

Profesjonaliści IT stawiają czoła coraz większej liczbie zagrożeń dla ich sieci oraz spotykają się z coraz większą presją niż kiedykolwiek wcześniej. W dzisiejszych czasach nie można być odpowiedzialnym tylko za zarządzanie siecią, ale również za ograniczaniem nieefektywności IT, zapobieganiem naruszeniom danych oraz zagrożeniom infrastrukturalnym, przeprowadzaniem regularnych audytów zgodności i odpowiadaniem na wymagania biznesowe.

N-sight RMM umożliwia zarządzanie, monitorowanie i zabezpieczanie sieci z poziomu zunifikowanej konsoli internetowej. RMM oferuje kompleksowy pakiet najlepszych w swojej klasie usług bezpieczeństwa dostarczanych w ramach jednej zintegrowanej platformy.

Platforma N-sight RMM zapewnia łatwy w użyciu panel, możliwy do skonfigurowania w kilka minut, aby zapewnić wszechstronny zestaw narzędzi do skutecznego zabezpieczania, utrzymywania i ulepszania IT. Co najważniejsze, nie ma wymogu stosowania lokalnie żadnych aplikacji, ponieważ N-sight RMM wykorzystuje model SaaS bez żadnych kosztownych urządzeń ani specyficznych wymagań dla ciebie lub twoich użytkowników końcowych.

N-sight RMM to także pierwsze rozwiązanie na świecie uczące się w czasie rzeczywistym, które wykorzystuje zbiorową wiedzę tysięcy sieci oraz milionów punktów końcowych, aby ostrzec o problemach, zanim się pojawią.

KLUCZOWE KORZYŚCI

 • Gotowy do działania w kilka minut,
 • Łatwy w użyciu,
 • Zwiększ widoczność dzięki monitorowaniu serwerów, stacji roboczych i urządzeń sieciowych z jednej lokalizacji,
 • Oszczędź czas i wdrażaj zintegrowane oprogramowanie za pomocą jednego kliknięcia,
 • Automatyzuj codzienne operacje i przestaw się z działań reaktywnych na proaktywne,
 • Twórz skrypty bez technicznej wiedzy i doświadczenia metodą „przeciągnij i upuść”, dzięki wbudowanemu edytorowi wraz z PowerShell,
 • Zostań częścią rodziny N-able i korzystaj z obszernego portfolio produktów zazwyczaj niedostępnych dla MSP,
 • Usprawniaj swoje procesy,
 • Wzmocnij swoich użytkowników,
 • Pracuj mądrzej,
 • Skaluj w zależności od potrzeb.
Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

REMOTE ACCESS (dostęp zdalny)

Gdy użytkownicy mają problemy techniczne, które wymagają uwagi eksperta, narzędzia zdalnego dostępu powinny umożliwić szybkie i łatwe wykonanie zadania. Funkcje zdalnego monitorowania i zarządzania N-able® Remote Monitoring & Management dają dostęp jednym kliknięciem do każdego zarządzanego punktu końcowego w ciągu zaledwie pięciu sekund. A dzięki możliwości prowadzenia przez techników rozmów na czacie z tyłu budynku lub przeprowadzania sesji między członkami zespołu, Zdalny monitoring i zarządzanie ułatwia współpracę zespołów IT w celu rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów technicznych.

Udzielanie wyjątkowego, nienadzorowanego wsparcia

 • Szybkie połączenia: Szybkie połączenie z dowolną maszyną w zarządzanej sieci za pomocą jednego kliknięcia.
 • Przesyłanie sesji: Przenieś sesje do innych techników, jeśli potrzebujesz zrobić sobie przerwę lub jeśli chcesz przekazać sprawę komuś z innym doświadczeniem
 • Chat: Otwórz okno czatu na żywo z użytkownikami końcowymi, jeśli pojawią się pytania podczas naprawiania ich stacji roboczej.

Naprawiaj szybko problemy za pomocą zaawansowanych narzędzi diagnostycznych

 • Transfer plików: Zdalne przesyłanie plików, w tym skryptów, do systemów użytkowników bez zakłócania ich pracy.
 • Zdalna linia poleceń: Użyj powłoki bash do rozwiązywania problemów z daleka, a nawet wydawania poleceń PowerShell®.
 • Preferencje systemowe: Otwórz elementy sterujące systemu w tle, aby zdiagnozować problemy z komputerem lub siecią, przeglądać lub zabijać procesy i nie tylko.

Monitorowanie jakości i ochrona środowiska

 • Zarządzanie użytkownikami: Przydzielanie techników do określonych miejsc pracy lub działów oraz ustalanie uprawnień, które pomogą zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo.
 • Nagrania sesji: Nagrywaj każdą sesję pomocy technicznej, którą chcesz, abyś mógł ją później przejrzeć w celu kontroli jakości lub rozwiązywania problemów.
 • Chat transkrypty: Przeglądaj historyczne transkrypty czatu z podziałem na użytkowników końcowych lub techników.

 

N-Able PASSPORTAL + DOCUMENTATION MANAGER

N-Able Passportal to skuteczne rozwiązanie do zarządzania hasłami i uwierzytelnieniami, zaprojektowanie specjalnie dla MSP, które oferuje wstrzykiwanie poświadczeń (credential injection), raportowanie, audytowanie, automatyzację zmiany haseł i uprzywilejowane możliwości dokumentacji. Wszystko to jest zaprojektowane, aby zoptymalizować pracę techników poprzez umieszczanie niezbędnych informacji w zasięgu ręki i standaryzację dostarczania usług oraz przyspieszanie rozwiązywania problemów.

Zarządzanie ryzykiem i standaryzacja dostarczania usług

• Stosuj najlepsze praktyki w zarządzaniu hasłami – generuj silne hasła, eliminuj używanie tych samych haseł i zautomatyzuj okresowe konserwacje haseł.
• Szybko przyznaj lub unieważnij dostęp, aby uniknąć pożyczania uwierzytelnień nowym technikom oraz natychmiastowo cofaj dostęp technikom, którzy odchodzą.
• Uprość proces tworzenia dokumentacji poprzez trzymanie standardów potwierdzonych przez MSP odpowiednio wybierając co należy dokumentować i jak.
• Zdobywaj i dziel się wiedzą używając gotowych szablonów skupiających się na MSP lub stwórz własne szablony korzystając z wbudowanego edytora.

Pomóż demonstrować zgodność tworzenia, użycia i przechowywania poświadczeń

• Przyjmij i wykazuj najlepsze praktyki zarządzania hasłami, śledź zmiany, wymuszaj silne hasła i ustawiaj wygasanie haseł.
• Raportuj punkty sprawdzające na poziomie audytów, aby spełniać wymagania dotyczące zgodności.
• Monitoruj użycie poświadczeń, aby łatwo zidentyfikować co i kiedy się stało w kwestiach dostępu.
• Mierz i wymuszaj większą złożoność haseł, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Zmniejsz czasy rozwiązań problemów

• Automatycznie zapisuj nowe poświadczenia bezpośrednio do magazynu, aby zapewnić dostęp wszystkim autoryzowanym technikom wtedy, kiedy go potrzebują.
• Wyeliminuj błędy kopiuj-wklej i stracony czas spędzony na szukanie zaktualizowanych poświadczeń lub zablokowane konta.
• Umieść wszystkie niezbędne dane dla twoich techników w zasięgu pojedynczego kliknięcia: hasła, dokumenty, artykuły baz wiedzy, certyfikaty, numery seryjne i wiele innych.
• Dostarczaj ciągłość usług dla wszystkich swoich klientów, bez względu na status twoich techników.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able NETPATH

Tworzenie sieci polega na dostarczaniu usług użytkownikom w sposób spójny i niezawodny. Niezależnie od tego, czy Twoje aplikacje są hostowane wewnętrznie, czy w chmurze, zrozumienie krytycznych ścieżek sieciowych, które zapewniają te usługi, ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia użytkownikom potrzebnych im usług. Funkcja NetPath™ wykorzystuje zaawansowane sondy do wykrywania ścieżki sieciowej z serwera źródłowego do usługi docelowej, nawet jeśli trasa nie może być śledzona. Zapewnia to głęboki wgląd w krytyczne ścieżki sieciowe niezależnie od lokalizacji: w siedzibie lub poza nią, albo w hybrydowym środowisku IT. Dzięki NetPath można szybko rozwiązywać problemy z hotspotami w całym łańcuchu dostaw.

Funkcjonalność:

Monitorowanie i historia w trybie 24/7: Śledzenie każdego podskoku i oglądanie latencji historycznie lub w czasie rzeczywistym. NetPath może być skonfigurowany z 10-minutowymi interwałami monitorowania, a ponadto zapisuje wszystkie dane historyczne dotyczące wydajności ścieżki, oszczędzając czas rozwiązywania problemów dzięki zapisywanej historii ścieżki dla ostatnich 30 dni.

Monitorowanie wydajności i QoS: Dowiedz się o przestojach przed swoimi użytkownikami. Funkcja NetPath gromadzi metryki wydajności i szczegóły dotyczące łączności sieciowej między węzłami źródłowymi i docelowymi, dzięki czemu użytkownik ma wgląd w całościową wydajność, której doświadcza i jest powiadamiany o przekroczeniu progów utraty pakietów i opóźnieniach.

Widoczność sieci: Poznaj swoją infrastrukturę dzięki widoczności całej ścieżki sieciowej. NetPath dostarcza informacji na temat jednej lub wielu ścieżek, którymi pakiet sieciowy może dotrzeć do miejsca docelowego; dzięki temu operator MSP może szybko zajrzeć do chmury i zidentyfikować problem, nawet jeśli znajduje się on poza własną siecią.

Informacje o węźle/hopie: Zidentyfikuj problem i organizację, z którą należy się skontaktować, aby go rozwiązać. NetPath gromadzi informacje, w tym informacje o firmie i kontaktach z zewnętrznymi węzłami w ścieżce sieciowej; umożliwia osobie odpowiedzialnej za wsparcie szybkie zidentyfikowanie, gdzie, kiedy i dlaczego dany węzeł może zostać naruszony.

 

N-Able MAIL ASSURE

Pomóż klientom zapewnić bezpieczeństwo i wydajność dzięki ochronie emaili bazującej na zbiorowej inteligencji.

N-Able Mail Assure – rozwiązanie bezpiecznej poczty email w chmurze pomaga twoim klientom kontrolować i chronić swoje przychodzące i wychodzące emaile przy użyciu zbiorowej inteligencji zagrożeń, ciągłości poczty email 24/7 i długoterminowego archiwizowania.

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami dla poczty przychodzącej i wychodzącej twoich klientów

• Ochrona dzięki zbiorowej inteligencji wykorzystuje dane z ponad dwóch milionów domen, aby bronić przed zagrożeniami jakie niosą wiadomości email,
• Rozpoznawanie zagrożeń w czasie rzeczywistym przy użyciu wachlarza technologii filtrujących oraz zawartych metod obrony przed phishingiem,
• Widoczność i kontrola nad przepływem emaili dzięki internetowemu interfejsowi,
• Mail Assure to przystępne cenowo rozwiązanie, które daje ci możliwość zwiększenia zasięgu twojej działalności.

Przechowuj emaile jeszcze dłużej dzięki długoterminowemu i zaszyfrowanemu archiwizowaniu

• Zmniejsz potencjalną utratę danych klientów dzięki długoterminowemu archiwizowaniu,
• Zwiększ wydajność systemów IT i zmniejsz koszty lokalnej infrastruktury dzięki skompresowanemu magazynowi przychodzącej i wychodzącej poczty,
• Pomóż swoim klientom utrzymać zgodność z ich wymaganiami regionalnymi dzięki specjalnej sieci serwerów Mail Assure.

Zwiększ wartość swoich usług oferując ciągłość usług poczty elektronicznej

• Utrzymuj dostępność usług email 24/7,
• Podtrzymuj produktywność twoich pracowników podczas awarii serwerów,
• Umożliwiaj użytkownikom wysyłać i odbierać wiadomości email, nawet jeżeli nie mają dostępu do swojego komputera – wykorzystując urządzenia mobilne,
• Zwiększ wartość swoich usług oferując ciągłość poczty elektronicznej bez dodatkowych kosztów.

Pomóż zachować bezpieczeństwo klientom korzystających z Microsoft Office 365
• Zwiększ ochronę i ciągłość emaili dla użytkowników Office 365 dzięki autorskiej technologii filtrującej, która ma prawie 100% skuteczność,
• Zaoferuj użytkownikom Office 365 większą przejrzystość i kontrolę nad ich przepływem wiadomości,
• Przedstaw ofertę Mail Assure dla Office 365, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i zwiększyć zyski.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

Cove – Data Protection

Chroń dane swoich użytkowników dzięki zaawansowanym funkcjom tworzenia kopii zapasowych i szybkiego odzyskiwania danych po awarii

Utrata danych może spowodować poważne trudności finansowe dla firmy, a przestoje w pracy systemu mogą sparaliżować wydajność, uniemożliwiając firmie dostarczanie klientom dobrych usług. Dlatego tak ważne jest, aby być przygotowanym na przyjęcie odpowiedniej technologii.

Funkcja zdalnego monitorowania i zarządzania N-Able® Remote Monitoring & Management zapewnia hybrydową funkcję tworzenia kopii zapasowych w chmurze i odzyskiwania danych po awarii, pozwalając na szybkie przywrócenie ciągłości biznesowej po awarii. Nasza technologia True Delta™ pomaga skrócić czas tworzenia kopii zapasowych poprzez przechowywanie zmian zamiast pełnych plików. Pozwala to na szybkie i częste tworzenie kopii zapasowych plików, co pomaga zapobiegać utracie danych w wyniku awarii. Funkcja tworzenia i przywracania kopii zapasowych wykorzystuje również silne szyfrowanie zarówno w czasie transportu, jak i w spoczynku, dzięki czemu można łatwiej oddychać wiedząc, że dane są bezpieczne.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able BACKUP DOCS

N-Able Backup Documents znajduje i tworzy kopie zapasowe krytycznych dokumentów biznesowych na stacjach roboczych, pomagając chronić twoich klientów przed utratą danych w przypadku niemożliwości przywrócenia pełnej kopii zapasowej systemu. Jest to prosta, zautomatyzowana i przystępna cenowo opcja do zapewnienia podstawowej ochrony ważnym dokumentom biznesowym.Pliki Microsoft Office, QuickBooks i pliki .PST Outlook są automatycznie znajdywane i tworzone są ich kopie zapasowe, zarówno z folderu Moje Dokumenty, jak i z dowolnego miejsca na stacji roboczej. Rozszerzenia plików Open Office, Visio i Mac są również chronione. Kopie zapasowe dokumentów są przechowywane w prywatnej chmurze N-able. Licencja obejmuje nieograniczone miejsce w chmurze.

 

 

TAKE CONTROL

Rozwiązanie zdalnego dostępu jest jednym z najważniejszych narzędzi wsparcia IT. Musi być niezawodne, powinno działać szybko i dostarczać kluczowe narzędzia diagnostyczne i informacje o urządzeniu w każdej chwili. N-able Take Control został zaprojektowany specjalnie do takich działań w przystępnej cenie dla większości przedsiębiorstw.

Zarówno w przypadku nadzorowanych i nienadzorowanych potrzeb wsparcia, Take Control został stworzony z myślą o jak największym bezpieczeństwie przy użyciu zaawansowanych metod szyfrowania, takich jak Elliptic-curve Diffie-Hellman czy AES 256. Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo danych, Take Control został zaprojektowany tak, aby korzystał z wielopoziomowego, dwustopniowego uwierzytelniania i unikatowego PINu generowanego na potrzeby danej sesji.

Take Control wyróżnia się w kwestiach prędkości i osiągów oferując 24-bitową widoczność na wielu monitorach, wysokopoziomowe narzędzia Windows i diagnostyczne czy transfery plików za pomocą techniki przeciągnij/upuść. Możliwe jest także nagrywanie sesji czy przeglądanie z nich logów, aby lepiej śledzić historię użytkowania urządzenia.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

TAKE CONTROL PLUS

N-able Take Control Plus to ulepszona wersja rozwiązania zdalnego wsparcia, która dostarcza wiele rozbudowanych funkcji pozwalających na jeszcze szybsze rozwiązywanie problemów, lepszą komunikację i opcje bezpieczeństwa.

N-able Take Control Plus oferuje ogromną ilość funkcji, które znajdą zastosowanie wśród różnych grup użytkowników z różnymi wymaganiami.

Funkcjonalność dla techników:

Funkcjonalność dot. sesji

 • Nagrywanie sesji,
 • Notatki z sesji,
 • Wyświetlanie przegapionych powiadomień,
 • Ustawienia kolorów i jakości dla różnej przepustowości połączenia,
 • Szybkie strumieniowanie obrazu,
 • Widok pełnoekranowy i dopasowanie do ekranu,
 • Ukrywanie tapety i zaciemnianie ekranu,
 • Automatyczne odwzorowanie tłumaczenia klawiatury,
 • Blokowanie zdalnej klawiatury i myszy,
 • Dzielenie ekranu innym technikom,
 • Obsługa wielu sesji jednocześnie,
 • Sesje „tylko do odczytu”,
 • Pauzowanie sesji.

Rozwiązywanie problemów i konserwacja

 • Lokalne uruchamianie skryptów,
 • Powłoka systemowa OMD,
 • Obsługa Powershell,
 • Wysyłanie CTRL-ALT-DEL,
 • Polecenia Windows 8 & 10,
 • Wymuszenie ponownego uruchomienia i podłączenia – z opcjonalnym Safe Mode,
 • Ponowne uruchamianie i zamykanie systemu,
 • Przekierowanie portów i RDP,
 • Zablokowanie komputera,
 • Zapobieganie automatycznego: usypiania, blokowanie i rozłączeń spowodowanych bezczynnością,
 • Tworzenie zrzutów ekranu.

Narzędzia do komunikacji i pomocy

 • Zdalne drukowanie na systemach Windows i Mac,
 • Czat na żywo,
 • VoIP,
 • Wskaźnik,
 • Zmienianie roli prezentera.

Kontrola panelu

 • Podstawowe informacje systemu: OS, CPU, RAM, Sieć, Przestrzeń dyskowa,
 • Zdrowie systemu (temperatury, system info),
 • Szczegóły BIOS i urządzenia,
 • Kontrola Firewalla,
 • Aplikacje i sterowniki,
 • Automatyczne uruchamianie programów,
 • Dziennik zdarzeń Windows i aktualizacje.

Funkcjonalność dla klientów:

 • Szybie żądanie pomocy technicznej za pomocą jednego kliknięcia w spersonalizowany przycisk na stronie WWW lub z zasobnika systemu,
 • Szybkie podłączenie z startcontrol.com przy użyciu 6 cyfrowego numeru PIN,
 • Informacja o szacowanym czasie oczekiwania,
 • Informacja o miejscu w kolejce do wsparcia,
 • Podsumowania sesji poprzez e-mail,
 • Czat na żywo lub VoIP,
 • Czat przed sesją,
 • Wskaźnik,
 • Automatyczne raportowanie sesji,
 • Ankiety po sesji.

Funkcjonalność dla biznesu:

Konfiguracja

 • Brandowanie agenta i komponentów aplikacji,
 • Niestandardowe warunki usługi,
 • Dostosowywanie i Brandowanie wiadomości e-mail,
 • Opcje wygasania numeru PIN,
 • Ustawienia dla wygasania bezczynnych sesji, widoczności przewidywanego czasu oczekiwania i pozycji w kolejce,
 • Masowe wdrożenie agentów na komputery.

Funkcje zarządzania

 • Tworzenie kont techników,
 • Wielopoziomowa autentykacja,
 • Zaawansowana inwentaryzacja sprzętu,
 • Proxy N-able Take Control Plus,
 • Możliwości odroczonych żądań wsparcia i kolejkowania,
 • Niestandardowe ostrzeżenia i komunikaty,
 • Obowiązkowe i opcjonalne ankiety dla użytkowników,

Raportowanie

 • Monitorowanie sesji w czasie rzeczywistym,
 • Historia sesji wraz z możliwością zapisu do .xls,
 • Nagrywanie sesji z wysyłaniem do chmury,
 • Wydajność techników w czasie rzeczywistym i przeszłym,
 • Podsumowania ankiet klientów.
Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

ENDPOINT DETECTION & RESPONSE

Funkcjonalność dostępna wraz z N-able N-central

N-able Endpoint Detection and Response (EDR) pomaga MSP w zapobieganiu, wykrywaniu i reagowaniu na ciągle zmieniające się zagrożenia oraz pozwala na szybką reakcję w przypadku ataku ransomware lub innych. Remediacja i cofnięcie wprowadzonych zmian pomoże anulować skutki ataku i przywróci punkty końcowy do zdrowego stanu sprzed ataku, aby zminimalizować przestoje w pracy twoich klientów.

ZAPOBIEGAJ CYBERATAKOM

 • Broń się przed najnowszymi zagrożeniami bez czekania, aż wykonają się skanowania lub aktualizacje definicji sygnatur.
 • Reaguj na zagrożenia punktów końcowych niemalże natychmiast.
 • Ochrona oparta na politykach, które są dopasowane dla twoich klientów – zezwala lub blokuje USB i ruch na punktach końcowych, aby ustalić odpowiednią reakcję.

SKUTECZNE REAGOWANIE DZIĘKI AUTOMATYZACJI

 • Zautomatyzuj odpowiedzi na zagrożenia celem szybkiego ich powstrzymania.
 • Dokonuj remediacji ataków poprzez cofnięcie wprowadzonych zmian.
 • Wycofuj skutki ataków poprzez zamienianie zagrożonych plików na wersje dostępne przed atakiem.

WYKRYWAJ ZAGROŻENIA DZIĘKI BEHAWIORALNEJ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

 • Ustalaj w prostu sposób jak i kiedy rozpoczął się atak.
 • Przeglądaj podsumowania i szczegółowe informacje o zagrożeniach z poziomu jednego panelu.
 • Przedstawiaj znalezione zagrożenia i spostrzeżenia dzięki dostosowywalnym raportom.
Wypróbuj teraz – 30 dni!

N-Able N-CENTRAL

N-central to rozwiązanie, które dostarcza obszerne monitorowanie, zintegrowane zarządzanie aktualizacjami, ochronę punktów końcowych i hybrydowy backup. N-central wspiera wszystkie typy  urządzeń: stacje robocze, maszyny wirtualne, serwery, routery, switche, smartfony, tablety, drukarki i urządzenia IoT. Urządzenia te i sieci, w których są one podłączone można odkrywać, monitorować i zarządzać dzięki profilom, zasadom i filtrom.

W skrócie N-central daje narzędzia do proaktywnego monitorowania i zarządzania zróżnicowanymi sieciami z niesamowitą precyzją przy minimalnym nakładzie pracy.

Funkcjonalność N-central

Efektywne wsparcie
Proaktywne wsparcie – dzięki przejrzystym powiadomieniom technicy mogą odpowiednio skupić na zadaniach wymagających natychmiastowej reakcji,
Zdalna pomoc – bezpośredni dostęp do maszyn przy użyciu w pełni zintegrowanego rozwiązania Take Control,
Integracja PSA – N-central jest w pełni integrowalny z takimi rozwiązaniami jak N-able MSP Manager, ConnectWise czy Autotask,
Mobilna aplikacja – możliwość pomocy klientom przy użyciu specjalnej aplikacji pod systemem Android lub iOS.

Efektywna automatyzacja
Automation manager – proste tworzenie skryptów i zasad przy użyciu metody „przeciągnij i upuść” za pomocą biblioteki ponad 150 skryptów,
Odkrywanie i wdrażanie – automatyczne odkrywanie, importowanie i konfigurowanie nowych urządzeń,
Patch management – kontroluj i akceptuj aktualizacje dla wszystkich urządzeń użytkowników końcowych,
Raportowanie – personalizuj i wysyłaj szczegółowe raporty według własnych potrzeb.

Efektywna ochrona
Backup danych – bezpośrednie tworzenie kopii zapasowych w chmurze za pomocą jednego kliknięcia przy użyciu N-Able Backup,
Ochrona e-mail – chroń klientów przed wszystkimi zagrożeniami jakie mogą wystąpić w korespondencji elektronicznej przy użyciu N-Able Mail Assure,
Ochrona punktów końcowych – w pełni zintegrowane rozwiązanie N-Able Endpoint Detection and Response wykrywa zagrożenia i może wykonywać automatyczne przywrócenie stanu maszyny do momentu przed atakiem.
Szyfrowanie dysków – przy wykorzystaniu technologii Windows BitLocker, menadżer szyfrowania dysków N-Able pozwala na zabezpieczenie danych na urządzeniach klientów,
Zarządzanie hasłami – kontrola dostępu do haseł na urządzeniach, sieciach i aplikacjach klientów przy użyciu N-Able Passportal + Documentation Manager,
Ochrona przed wirusami i malware – automatyczne wdrożenie i zarządzanie oprogramowaniem BitDefender AV.

Efektywne monitorowanie
Przejrzystość i kontrola – zdalne monitorowanie komputerów stacjonarnych, laptopów, wirtualnych maszyn, serwerów, switchy, routerów, firewalli i urządzeń mobilnych na różnych systemach operacyjnych.
Mapowanie topologii sieci – automatyczne wykrywanie i mapowanie środowiska klientów,
Wydajność sieci – wgląd w infrastrukturę poza firewallem dzięki rozwiązaniu NetPath oraz możliwość ustawiania progów dla utraty pakietów i opóźnienia.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able DNS Filtering

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able sprzedaż, instalacja i serwis oprogramowania. N-Able dawniej Solarwinds

Adres

ed&r Polska Sp. z o.o.

ul. Wolska 11A lok. 5
20-411 Lublin
woj. lubelskie
Polska

+48 / 81 534 83 25

+48 / 81 534 83 26

Zostaw wiadomość