N-Able

N-Able dawniej SolarWinds MSP to dostawca rozwiązań pomagających w zarządzaniu sieciami, systemami i infrastrukturą informatyczną.

WięcejKontakt
N-Able dawniej Solarwings

N-Able

N-Able Remote Monitoring and Management™ zapewnia łatwe, przystępne cenowo rozwiązania IT dla podmiotów udzielających wsparcia technicznego, Integratorom Oprogramowania i Dostawcom Zarządzania Usługami(MSPs), które pozwolą jeszcze bardziej zwiększyć opiekę nad infrastrukturą informatyczną swoich klientów przy niższych kosztach.

Oprogramowanie N-Able – polski dystrybutor

Wypróbuj teraz – 30 dni!

N-Able RMM

Zarządzaj, zabezpieczaj i ulepszaj swoje zasoby IT

Wejdź we współprace z platformą zarządzania usługami IT zaprojektowaną z myślą o wyjątkowym bezpieczeństwie i analizie danych.

Profesjonaliści IT stawiają czoła coraz większej liczbie zagrożeń dla ich sieci oraz spotykają się z coraz większą presją niż kiedykolwiek wcześniej. W dzisiejszych czasach nie można być odpowiedzialnym tylko za zarządzanie siecią, ale również za ograniczaniem nieefektywności IT, zapobieganiem naruszeniom danych oraz zagrożeniom infrastrukturalnym, przeprowadzaniem regularnych audytów zgodności i odpowiadaniem na wymagania biznesowe.

SolarWinds RMM umożliwia zarządzanie, monitorowanie i zabezpieczanie sieci z poziomu zunifikowanej konsoli internetowej. RMM oferuje kompleksowy pakiet najlepszych w swojej klasie usług bezpieczeństwa dostarczanych w ramach jednej zintegrowanej platformy.

Platforma SolarWinds RMM zapewnia łatwy w użyciu panel, możliwy do skonfigurowania w kilka minut, aby zapewnić wszechstronny zestaw narzędzi do skutecznego zabezpieczania, utrzymywania i ulepszania IT. Co najważniejsze, nie ma wymogu stosowania lokalnie żadnych aplikacji, ponieważ SolarWinds RMM wykorzystuje model SaaS bez żadnych kosztownych urządzeń ani specyficznych wymagań dla ciebie lub twoich użytkowników końcowych.

SolarWinds RMM to także pierwsze rozwiązanie na świecie uczące się w czasie rzeczywistym, które wykorzystuje zbiorową wiedzę tysięcy sieci oraz milionów punktów końcowych, aby ostrzec o problemach, zanim się pojawią.

KLUCZOWE KORZYŚCI

 • Gotowy do działania w kilka minut,
 • Łatwy w użyciu,
 • Zwiększ widoczność dzięki monitorowaniu serwerów, stacji roboczych i urządzeń sieciowych z jednej lokalizacji,
 • Oszczędź czas i wdrażaj zintegrowane oprogramowanie za pomocą jednego kliknięcia,
 • Automatyzuj codzienne operacje i przestaw się z działań reaktywnych na proaktywne,
 • Twórz skrypty bez technicznej wiedzy i doświadczenia metodą „przeciągnij i upuść”, dzięki wbudowanemu edytorowi wraz z PowerShell,
 • Zostań częścią rodziny SolarWinds i korzystaj z obszernego portfolio produktów zazwyczaj niedostępnych dla MSP,
 • Usprawniaj swoje procesy,
 • Wzmocnij swoich użytkowników,
 • Pracuj mądrzej,
 • Skaluj w zależności od potrzeb.
Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

REMOTE ACCESS (dostęp zdalny)

Gdy użytkownicy mają problemy techniczne, które wymagają uwagi eksperta, narzędzia zdalnego dostępu powinny umożliwić szybkie i łatwe wykonanie zadania. Funkcje zdalnego monitorowania i zarządzania SolarWinds® Remote Monitoring & Management dają dostęp jednym kliknięciem do każdego zarządzanego punktu końcowego w ciągu zaledwie pięciu sekund. A dzięki możliwości prowadzenia przez techników rozmów na czacie z tyłu budynku lub przeprowadzania sesji między członkami zespołu, Zdalny monitoring i zarządzanie ułatwia współpracę zespołów IT w celu rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów technicznych.

Udzielanie wyjątkowego, nienadzorowanego wsparcia

 • Szybkie połączenia: Szybkie połączenie z dowolną maszyną w zarządzanej sieci za pomocą jednego kliknięcia.
 • Przesyłanie sesji: Przenieś sesje do innych techników, jeśli potrzebujesz zrobić sobie przerwę lub jeśli chcesz przekazać sprawę komuś z innym doświadczeniem
 • Chat: Otwórz okno czatu na żywo z użytkownikami końcowymi, jeśli pojawią się pytania podczas naprawiania ich stacji roboczej.

Naprawiaj szybko problemy za pomocą zaawansowanych narzędzi diagnostycznych

 • Transfer plików: Zdalne przesyłanie plików, w tym skryptów, do systemów użytkowników bez zakłócania ich pracy.
 • Zdalna linia poleceń: Użyj powłoki bash do rozwiązywania problemów z daleka, a nawet wydawania poleceń PowerShell®.
 • Preferencje systemowe: Otwórz elementy sterujące systemu w tle, aby zdiagnozować problemy z komputerem lub siecią, przeglądać lub zabijać procesy i nie tylko.

Monitorowanie jakości i ochrona środowiska

 • Zarządzanie użytkownikami: Przydzielanie techników do określonych miejsc pracy lub działów oraz ustalanie uprawnień, które pomogą zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo.
 • Nagrania sesji: Nagrywaj każdą sesję pomocy technicznej, którą chcesz, abyś mógł ją później przejrzeć w celu kontroli jakości lub rozwiązywania problemów.
 • Chat transkrypty: Przeglądaj historyczne transkrypty czatu z podziałem na użytkowników końcowych lub techników.

 

N-Able PASSPORTAL + DOCUMENTATION MANAGER

N-Able Passportal to skuteczne rozwiązanie do zarządzania hasłami i uwierzytelnieniami, zaprojektowanie specjalnie dla MSP, które oferuje wstrzykiwanie poświadczeń (credential injection), raportowanie, audytowanie, automatyzację zmiany haseł i uprzywilejowane możliwości dokumentacji. Wszystko to jest zaprojektowane, aby zoptymalizować pracę techników poprzez umieszczanie niezbędnych informacji w zasięgu ręki i standaryzację dostarczania usług oraz przyspieszanie rozwiązywania problemów.

Zarządzanie ryzykiem i standaryzacja dostarczania usług

• Stosuj najlepsze praktyki w zarządzaniu hasłami – generuj silne hasła, eliminuj używanie tych samych haseł i zautomatyzuj okresowe konserwacje haseł.
• Szybko przyznaj lub unieważnij dostęp, aby uniknąć pożyczania uwierzytelnień nowym technikom oraz natychmiastowo cofaj dostęp technikom, którzy odchodzą.
• Uprość proces tworzenia dokumentacji poprzez trzymanie standardów potwierdzonych przez MSP odpowiednio wybierając co należy dokumentować i jak.
• Zdobywaj i dziel się wiedzą używając gotowych szablonów skupiających się na MSP lub stwórz własne szablony korzystając z wbudowanego edytora.

Pomóż demonstrować zgodność tworzenia, użycia i przechowywania poświadczeń

• Przyjmij i wykazuj najlepsze praktyki zarządzania hasłami, śledź zmiany, wymuszaj silne hasła i ustawiaj wygasanie haseł.
• Raportuj punkty sprawdzające na poziomie audytów, aby spełniać wymagania dotyczące zgodności.
• Monitoruj użycie poświadczeń, aby łatwo zidentyfikować co i kiedy się stało w kwestiach dostępu.
• Mierz i wymuszaj większą złożoność haseł, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Zmniejsz czasy rozwiązań problemów

• Automatycznie zapisuj nowe poświadczenia bezpośrednio do magazynu, aby zapewnić dostęp wszystkim autoryzowanym technikom wtedy, kiedy go potrzebują.
• Wyeliminuj błędy kopiuj-wklej i stracony czas spędzony na szukanie zaktualizowanych poświadczeń lub zablokowane konta.
• Umieść wszystkie niezbędne dane dla twoich techników w zasięgu pojedynczego kliknięcia: hasła, dokumenty, artykuły baz wiedzy, certyfikaty, numery seryjne i wiele innych.
• Dostarczaj ciągłość usług dla wszystkich swoich klientów, bez względu na status twoich techników.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able NETPATH

Tworzenie sieci polega na dostarczaniu usług użytkownikom w sposób spójny i niezawodny. Niezależnie od tego, czy Twoje aplikacje są hostowane wewnętrznie, czy w chmurze, zrozumienie krytycznych ścieżek sieciowych, które zapewniają te usługi, ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia użytkownikom potrzebnych im usług. Funkcja NetPath™ wykorzystuje zaawansowane sondy do wykrywania ścieżki sieciowej z serwera źródłowego do usługi docelowej, nawet jeśli trasa nie może być śledzona. Zapewnia to głęboki wgląd w krytyczne ścieżki sieciowe niezależnie od lokalizacji: w siedzibie lub poza nią, albo w hybrydowym środowisku IT. Dzięki NetPath można szybko rozwiązywać problemy z hotspotami w całym łańcuchu dostaw.

Funkcjonalność:

Monitorowanie i historia w trybie 24/7: Śledzenie każdego podskoku i oglądanie latencji historycznie lub w czasie rzeczywistym. NetPath może być skonfigurowany z 10-minutowymi interwałami monitorowania, a ponadto zapisuje wszystkie dane historyczne dotyczące wydajności ścieżki, oszczędzając czas rozwiązywania problemów dzięki zapisywanej historii ścieżki dla ostatnich 30 dni.

Monitorowanie wydajności i QoS: Dowiedz się o przestojach przed swoimi użytkownikami. Funkcja NetPath gromadzi metryki wydajności i szczegóły dotyczące łączności sieciowej między węzłami źródłowymi i docelowymi, dzięki czemu użytkownik ma wgląd w całościową wydajność, której doświadcza i jest powiadamiany o przekroczeniu progów utraty pakietów i opóźnieniach.

Widoczność sieci: Poznaj swoją infrastrukturę dzięki widoczności całej ścieżki sieciowej. NetPath dostarcza informacji na temat jednej lub wielu ścieżek, którymi pakiet sieciowy może dotrzeć do miejsca docelowego; dzięki temu operator MSP może szybko zajrzeć do chmury i zidentyfikować problem, nawet jeśli znajduje się on poza własną siecią.

Informacje o węźle/hopie: Zidentyfikuj problem i organizację, z którą należy się skontaktować, aby go rozwiązać. NetPath gromadzi informacje, w tym informacje o firmie i kontaktach z zewnętrznymi węzłami w ścieżce sieciowej; umożliwia osobie odpowiedzialnej za wsparcie szybkie zidentyfikowanie, gdzie, kiedy i dlaczego dany węzeł może zostać naruszony.

 

N-Able MAIL ASSURE

Pomóż klientom zapewnić bezpieczeństwo i wydajność dzięki ochronie emaili bazującej na zbiorowej inteligencji.

N-Able Mail Assure – rozwiązanie bezpiecznej poczty email w chmurze pomaga twoim klientom kontrolować i chronić swoje przychodzące i wychodzące emaile przy użyciu zbiorowej inteligencji zagrożeń, ciągłości poczty email 24/7 i długoterminowego archiwizowania.

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami dla poczty przychodzącej i wychodzącej twoich klientów

• Ochrona dzięki zbiorowej inteligencji wykorzystuje dane z ponad dwóch milionów domen, aby bronić przed zagrożeniami jakie niosą wiadomości email,
• Rozpoznawanie zagrożeń w czasie rzeczywistym przy użyciu wachlarza technologii filtrujących oraz zawartych metod obrony przed phishingiem,
• Widoczność i kontrola nad przepływem emaili dzięki internetowemu interfejsowi,
• Mail Assure to przystępne cenowo rozwiązanie, które daje ci możliwość zwiększenia zasięgu twojej działalności.

Przechowuj emaile jeszcze dłużej dzięki długoterminowemu i zaszyfrowanemu archiwizowaniu

• Zmniejsz potencjalną utratę danych klientów dzięki długoterminowemu archiwizowaniu,
• Zwiększ wydajność systemów IT i zmniejsz koszty lokalnej infrastruktury dzięki skompresowanemu magazynowi przychodzącej i wychodzącej poczty,
• Pomóż swoim klientom utrzymać zgodność z ich wymaganiami regionalnymi dzięki specjalnej sieci serwerów Mail Assure.

Zwiększ wartość swoich usług oferując ciągłość usług poczty elektronicznej

• Utrzymuj dostępność usług email 24/7,
• Podtrzymuj produktywność twoich pracowników podczas awarii serwerów,
• Umożliwiaj użytkownikom wysyłać i odbierać wiadomości email, nawet jeżeli nie mają dostępu do swojego komputera – wykorzystując urządzenia mobilne,
• Zwiększ wartość swoich usług oferując ciągłość poczty elektronicznej bez dodatkowych kosztów.

Pomóż zachować bezpieczeństwo klientom korzystających z Microsoft Office 365
• Zwiększ ochronę i ciągłość emaili dla użytkowników Office 365 dzięki autorskiej technologii filtrującej, która ma prawie 100% skuteczność,
• Zaoferuj użytkownikom Office 365 większą przejrzystość i kontrolę nad ich przepływem wiadomości,
• Przedstaw ofertę Mail Assure dla Office 365, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i zwiększyć zyski.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able BACKUP

Chroń dane swoich użytkowników dzięki zaawansowanym funkcjom tworzenia kopii zapasowych i szybkiego odzyskiwania danych po awarii

Utrata danych może spowodować poważne trudności finansowe dla firmy, a przestoje w pracy systemu mogą sparaliżować wydajność, uniemożliwiając firmie dostarczanie klientom dobrych usług. Dlatego tak ważne jest, aby być przygotowanym na przyjęcie odpowiedniej technologii.

Funkcja zdalnego monitorowania i zarządzania N-Able® Remote Monitoring & Management zapewnia hybrydową funkcję tworzenia kopii zapasowych w chmurze i odzyskiwania danych po awarii, pozwalając na szybkie przywrócenie ciągłości biznesowej po awarii. Nasza technologia True Delta™ pomaga skrócić czas tworzenia kopii zapasowych poprzez przechowywanie zmian zamiast pełnych plików. Pozwala to na szybkie i częste tworzenie kopii zapasowych plików, co pomaga zapobiegać utracie danych w wyniku awarii. Funkcja tworzenia i przywracania kopii zapasowych wykorzystuje również silne szyfrowanie zarówno w czasie transportu, jak i w spoczynku, dzięki czemu można łatwiej oddychać wiedząc, że dane są bezpieczne.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able BACKUP DOCS

N-Able Backup Documents znajduje i tworzy kopie zapasowe krytycznych dokumentów biznesowych na stacjach roboczych, pomagając chronić twoich klientów przed utratą danych w przypadku niemożliwości przywrócenia pełnej kopii zapasowej systemu. Jest to prosta, zautomatyzowana i przystępna cenowo opcja do zapewnienia podstawowej ochrony ważnym dokumentom biznesowym.Pliki Microsoft Office, QuickBooks i pliki .PST Outlook są automatycznie znajdywane i tworzone są ich kopie zapasowe, zarówno z folderu Moje Dokumenty, jak i z dowolnego miejsca na stacji roboczej. Rozszerzenia plików Open Office, Visio i Mac są również chronione. Kopie zapasowe dokumentów są przechowywane w prywatnej chmurze SolarWinds. Licencja obejmuje nieograniczone miejsce w chmurze.

 

 

TAKE CONTROL

Rozwiązanie zdalnego dostępu jest jednym z najważniejszych narzędzi wsparcia IT. Musi być niezawodne, powinno działać szybko i dostarczać kluczowe narzędzia diagnostyczne i informacje o urządzeniu w każdej chwili. SolarWinds Take Control został zaprojektowany specjalnie do takich działań w przystępnej cenie dla większości przedsiębiorstw.

Zarówno w przypadku nadzorowanych i nienadzorowanych potrzeb wsparcia, Take Control został stworzony z myślą o jak największym bezpieczeństwie przy użyciu zaawansowanych metod szyfrowania, takich jak Elliptic-curve Diffie-Hellman czy AES 256. Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo danych, Take Control został zaprojektowany tak, aby korzystał z wielopoziomowego, dwustopniowego uwierzytelniania i unikatowego PINu generowanego na potrzeby danej sesji.

Take Control wyróżnia się w kwestiach prędkości i osiągów oferując 24-bitową widoczność na wielu monitorach, wysokopoziomowe narzędzia Windows i diagnostyczne czy transfery plików za pomocą techniki przeciągnij/upuść. Możliwe jest także nagrywanie sesji czy przeglądanie z nich logów, aby lepiej śledzić historię użytkowania urządzenia.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

TAKE CONTROL PLUS

Solarwinds Take Control Plus to ulepszona wersja rozwiązania zdalnego wsparcia, która dostarcza wiele rozbudowanych funkcji pozwalających na jeszcze szybsze rozwiązywanie problemów, lepszą komunikację i opcje bezpieczeństwa.

SolarWinds Take Control Plus oferuje ogromną ilość funkcji, które znajdą zastosowanie wśród różnych grup użytkowników z różnymi wymaganiami.

Funkcjonalność dla techników:

Funkcjonalność dot. sesji

 • Nagrywanie sesji,
 • Notatki z sesji,
 • Wyświetlanie przegapionych powiadomień,
 • Ustawienia kolorów i jakości dla różnej przepustowości połączenia,
 • Szybkie strumieniowanie obrazu,
 • Widok pełnoekranowy i dopasowanie do ekranu,
 • Ukrywanie tapety i zaciemnianie ekranu,
 • Automatyczne odwzorowanie tłumaczenia klawiatury,
 • Blokowanie zdalnej klawiatury i myszy,
 • Dzielenie ekranu innym technikom,
 • Obsługa wielu sesji jednocześnie,
 • Sesje „tylko do odczytu”,
 • Pauzowanie sesji.

Rozwiązywanie problemów i konserwacja

 • Lokalne uruchamianie skryptów,
 • Powłoka systemowa OMD,
 • Obsługa Powershell,
 • Wysyłanie CTRL-ALT-DEL,
 • Polecenia Windows 8 & 10,
 • Wymuszenie ponownego uruchomienia i podłączenia – z opcjonalnym Safe Mode,
 • Ponowne uruchamianie i zamykanie systemu,
 • Przekierowanie portów i RDP,
 • Zablokowanie komputera,
 • Zapobieganie automatycznego: usypiania, blokowanie i rozłączeń spowodowanych bezczynnością,
 • Tworzenie zrzutów ekranu.

Narzędzia do komunikacji i pomocy

 • Zdalne drukowanie na systemach Windows i Mac,
 • Czat na żywo,
 • VoIP,
 • Wskaźnik,
 • Zmienianie roli prezentera.

Kontrola panelu

 • Podstawowe informacje systemu: OS, CPU, RAM, Sieć, Przestrzeń dyskowa,
 • Zdrowie systemu (temperatury, system info),
 • Szczegóły BIOS i urządzenia,
 • Kontrola Firewalla,
 • Aplikacje i sterowniki,
 • Automatyczne uruchamianie programów,
 • Dziennik zdarzeń Windows i aktualizacje.

Funkcjonalność dla klientów:

 • Szybie żądanie pomocy technicznej za pomocą jednego kliknięcia w spersonalizowany przycisk na stronie WWW lub z zasobnika systemu,
 • Szybkie podłączenie z startcontrol.com przy użyciu 6 cyfrowego numeru PIN,
 • Informacja o szacowanym czasie oczekiwania,
 • Informacja o miejscu w kolejce do wsparcia,
 • Podsumowania sesji poprzez e-mail,
 • Czat na żywo lub VoIP,
 • Czat przed sesją,
 • Wskaźnik,
 • Automatyczne raportowanie sesji,
 • Ankiety po sesji.

Funkcjonalność dla biznesu:

Konfiguracja

 • Brandowanie agenta i komponentów aplikacji,
 • Niestandardowe warunki usługi,
 • Dostosowywanie i Brandowanie wiadomości e-mail,
 • Opcje wygasania numeru PIN,
 • Ustawienia dla wygasania bezczynnych sesji, widoczności przewidywanego czasu oczekiwania i pozycji w kolejce,
 • Masowe wdrożenie agentów na komputery.

Funkcje zarządzania

 • Tworzenie kont techników,
 • Wielopoziomowa autentykacja,
 • Zaawansowana inwentaryzacja sprzętu,
 • Proxy Solarwinds Take Control Plus,
 • Możliwości odroczonych żądań wsparcia i kolejkowania,
 • Niestandardowe ostrzeżenia i komunikaty,
 • Obowiązkowe i opcjonalne ankiety dla użytkowników,

Raportowanie

 • Monitorowanie sesji w czasie rzeczywistym,
 • Historia sesji wraz z możliwością zapisu do .xls,
 • Nagrywanie sesji z wysyłaniem do chmury,
 • Wydajność techników w czasie rzeczywistym i przeszłym,
 • Podsumowania ankiet klientów.

 

ENDPOINT DETECTION & RESPONSE

Funkcjonalność dostępna wraz z SolarWinds N-central

SolarWinds Endpoint Detection and Response (EDR) pomaga MSP w zapobieganiu, wykrywaniu i reagowaniu na ciągle zmieniające się zagrożenia oraz pozwala na szybką reakcję w przypadku ataku ransomware lub innych. Remediacja i cofnięcie wprowadzonych zmian pomoże anulować skutki ataku i przywróci punkty końcowy do zdrowego stanu sprzed ataku, aby zminimalizować przestoje w pracy twoich klientów.

ZAPOBIEGAJ CYBERATAKOM

 • Broń się przed najnowszymi zagrożeniami bez czekania, aż wykonają się skanowania lub aktualizacje definicji sygnatur.
 • Reaguj na zagrożenia punktów końcowych niemalże natychmiast.
 • Ochrona oparta na politykach, które są dopasowane dla twoich klientów – zezwala lub blokuje USB i ruch na punktach końcowych, aby ustalić odpowiednią reakcję.

SKUTECZNE REAGOWANIE DZIĘKI AUTOMATYZACJI

 • Zautomatyzuj odpowiedzi na zagrożenia celem szybkiego ich powstrzymania.
 • Dokonuj remediacji ataków poprzez cofnięcie wprowadzonych zmian.
 • Wycofuj skutki ataków poprzez zamienianie zagrożonych plików na wersje dostępne przed atakiem.

WYKRYWAJ ZAGROŻENIA DZIĘKI BEHAWIORALNEJ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

 • Ustalaj w prostu sposób jak i kiedy rozpoczął się atak.
 • Przeglądaj podsumowania i szczegółowe informacje o zagrożeniach z poziomu jednego panelu.
 • Przedstawiaj znalezione zagrożenia i spostrzeżenia dzięki dostosowywalnym raportom.
Wypróbuj teraz – 30 dni!

N-Able N-CENTRAL

N-central to rozwiązanie, które dostarcza obszerne monitorowanie, zintegrowane zarządzanie aktualizacjami, ochronę punktów końcowych i hybrydowy backup. N-central wspiera wszystkie typy  urządzeń: stacje robocze, maszyny wirtualne, serwery, routery, switche, smartfony, tablety, drukarki i urządzenia IoT. Urządzenia te i sieci, w których są one podłączone można odkrywać, monitorować i zarządzać dzięki profilom, zasadom i filtrom.

W skrócie N-central daje narzędzia do proaktywnego monitorowania i zarządzania zróżnicowanymi sieciami z niesamowitą precyzją przy minimalnym nakładzie pracy.

Funkcjonalność N-central

Efektywne wsparcie
Proaktywne wsparcie – dzięki przejrzystym powiadomieniom technicy mogą odpowiednio skupić na zadaniach wymagających natychmiastowej reakcji,
Zdalna pomoc – bezpośredni dostęp do maszyn przy użyciu w pełni zintegrowanego rozwiązania Take Control,
Integracja PSA – N-central jest w pełni integrowalny z takimi rozwiązaniami jak Solarwinds MSP Manager, ConnectWise czy Autotask,
Mobilna aplikacja – możliwość pomocy klientom przy użyciu specjalnej aplikacji pod systemem Android lub iOS.

Efektywna automatyzacja
Automation manager – proste tworzenie skryptów i zasad przy użyciu metody „przeciągnij i upuść” za pomocą biblioteki ponad 150 skryptów,
Odkrywanie i wdrażanie – automatyczne odkrywanie, importowanie i konfigurowanie nowych urządzeń,
Patch management – kontroluj i akceptuj aktualizacje dla wszystkich urządzeń użytkowników końcowych,
Raportowanie – personalizuj i wysyłaj szczegółowe raporty według własnych potrzeb.

Efektywna ochrona
Backup danych – bezpośrednie tworzenie kopii zapasowych w chmurze za pomocą jednego kliknięcia przy użyciu N-Able Backup,
Ochrona e-mail – chroń klientów przed wszystkimi zagrożeniami jakie mogą wystąpić w korespondencji elektronicznej przy użyciu N-Able Mail Assure,
Ochrona punktów końcowych – w pełni zintegrowane rozwiązanie N-Able Endpoint Detection and Response wykrywa zagrożenia i może wykonywać automatyczne przywrócenie stanu maszyny do momentu przed atakiem.
Szyfrowanie dysków – przy wykorzystaniu technologii Windows BitLocker, menadżer szyfrowania dysków N-Able pozwala na zabezpieczenie danych na urządzeniach klientów,
Zarządzanie hasłami – kontrola dostępu do haseł na urządzeniach, sieciach i aplikacjach klientów przy użyciu N-Able Passportal + Documentation Manager,
Ochrona przed wirusami i malware – automatyczne wdrożenie i zarządzanie oprogramowaniem BitDefender AV.

Efektywne monitorowanie
Przejrzystość i kontrola – zdalne monitorowanie komputerów stacjonarnych, laptopów, wirtualnych maszyn, serwerów, switchy, routerów, firewalli i urządzeń mobilnych na różnych systemach operacyjnych.
Mapowanie topologii sieci – automatyczne wykrywanie i mapowanie środowiska klientów,
Wydajność sieci – wgląd w infrastrukturę poza firewallem dzięki rozwiązaniu NetPath oraz możliwość ustawiania progów dla utraty pakietów i opóźnienia.

Wypróbuj teraz – 30 dni!

 

N-Able sprzedaż, instalacja i serwis oprogramowania. N-Able dawniej Solarwinds

Adres

ed&r Polska Sp. z o.o.

ul. Wolska 11A lok. 5
20-411 Lublin
woj. lubelskie
Polska

+48 / 81 534 83 25

+48 / 81 534 83 26

Zostaw wiadomość